Prestige 16v PH2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stie cineva unde as putea gasi carcasa de plastic(cea neagra)de la oglinda de Prestige?Este pe partea soferului...
    Multumesc.
    @-nu reusesc sa incarc o poza,de cateva zile merge greu forumul...
    Last edited by D-FENS; 9 January 2009, 19:20.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Cred ca stiu la ce te referi dar nu cred ca se gaseste...cine stie poate ai noroc.Dar ce ai patit?Vrei sa o schimbi?

      Comment


      • Nu prea se gaseste din pacate.
        Dar totusi pune poza daca poti, sa vad exact despre ce e vorba.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Asta este...Duminica viitoare ma duc in targ la Pitesti,poate am mai mult noroc.
          Dodo,am "trosnit" oglinda...O cumpar cu totul...Masini straine...
          Last edited by D-FENS; 11 January 2009, 00:09.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • Doar ce am rezolvat cu oglinda si acum a aparut alta,mai bine zis altele.Doua infundaturi,mici,pe aripa spate stanga,aproape de stop.Stiu de la ce este,au venit de la primarie si au taiat crengile pomilor din fata blocului si a cazut o craca pe masina mea.Sun 2 infundaturi mici,nu s-a luat vopseaua.Din pacate pt mine nu am observat decat tarziu,eram la servici.Am discutat cu taranii aia,dar nu a recunoscut niciunul.Nu am nici casco.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Se pot rezolva usor de catre un tinichigiu...nu se duce nici vopseaua.

              Comment


              • Am mai impins eu din interior,nu prea se mai observa.Am mai avut probleme de astea si la celalalt Logan
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • vazusem intr-un post anterior ceva de genul "ai suport lombar?"
                  Pai doar nu l-au scos ca eu la laureate il am..ar fi culmea sa fi diparut...

                  Comment


                  • Eu am ramas doar cu maneta,o mai confund cu cea de reglare a scaunului.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Am cumparat patru aparatori de noroi,pe spate le-am prins cu holdsuruburi,dar pe fata parca nu as folosi aceeasi metoda,mi-e sa nu rugineasca in timp aripa.Si-a mai pus cineva aftermarket aparatori de noroi?Si daca da,ce a folosit pt fata?Braduti(sau cum le-o zice) de plastic?
                      Multumesc.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Se pot prinde cu braduti, care ar fi trebuit sa fie inclusi in pachet, daca sunt originale.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Pe fata se prind cu haullsuruburi , asa a mers la mine (am montat aparatori de noroi fata-spate originale dacia)

                          Comment


                          • Aparatorile nu sunt originale,deci nu au braduti.Nu-i problema,voi cumpara.Oricum,gaurile de la aripile de pe fata sunt mari pt suruburi,asa ca voi folosi bradutii de rigoare.E mai sigur si stau linistit ca nu apare rugina,in timp.
                            Multumesc pt raspunsuri,toate cele bune!
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • @TWeetY nu-mi faci si mie o surpriza ca lui d-fens?:d tare as as vrea sa-mi vad masina inainte sa ajunga la dealer!

                              Comment


                              • Originally posted by D-FENS View Post
                                Aparatorile nu sunt originale,deci nu au braduti.Nu-i problema,voi cumpara.Oricum,gaurile de la aripile de pe fata sunt mari pt suruburi,asa ca voi folosi bradutii de rigoare.E mai sigur si stau linistit ca nu apare rugina,in timp.
                                Multumesc pt raspunsuri,toate cele bune!
                                foloseste bradutii din totare) asa am facut si eu..cel putin pe o parte chiar l-am folosit pe cel pus de fabrica

                                ai mai vopsit grila din fata ? ma bate gandul sa o vopsesc si eu, numai ca nu prea vad de unde se pot demonta mastile alea de pe la spoiler
                                Last edited by SSO; 20 March 2009, 13:12.
                                http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
                                жалюзи плиссе

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google