Regionala Logan Club Kronstadt 2012..aceiasi poveste dar de fiecare data altfel...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • >>>

    In principiu drumurile sunt uscate ... desi azi la mine la munca a fulguit usor ... se anunta vreme frumoasa oricum ... Eu totusi apelez la siguranta in trafic (deciziile va apartin)

    Prudenta si sa ne vedem cu bine la regionala
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • Asa e, si prin bucuresti a incercat sa fulguiasca nitel dar degeaba .

      Iar ca sa intram in spiritul regionalei ))))

      AMR = 24 ore pana la incepere
      AMR = 40 de ore pentru cei care ne prezentam mai tarziu ))

      PS: pentru pasionatii de audio inca se vinde Kitul de cabluri - Pret special pentru regionala.
      Super Oferte Accesorii Logan

      Comment


      • Din pacate nici eu nu cred ca o sa pot ajunge au intervenit niste prob care ma retin imi pare foarte rau incerc fac tot posibilul sa ajung si eu sanbata mutam frum pt intelegere

        Comment


        • Din nefericire problemele grave de sanatate ale unuia din membrii familiei ma obliga sa ma retrag de la intalnire. S-aveti vreme buna si distractie la maxim!!

          Comment


          • >>>

            Asa cum am zis si acum cateva posturi .... pentru cei care nu se descrurca sa ajunga la locatie ... eu voi fi la ora 8.30 in parcare la LIDL (Strada Zizinului - iesire din Brasov spre Tarlunvgeni - in apropierea intrarii pe ocolitoarea Brasovului)

            Ma puteti contacta telefonic (0784-203.939) incepand cu ora 7.00 si va voi ajuta sa gasiti locatiile.

            Logan Gri commete - BV-08-KED - Nicosianu
            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

            Comment


            • Cum mai e vremea pe la voi?Avem gratar la locatie in caz ca mai venim cu 20-30mici?
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • Nu stiu sigur dar cred ca este si gratar ... in cel mai rau caz puteti veni voi cu unu de chemping pentru orice eventualitate ... la noi acuma e senin si se anunta vreme frumoasa pentru weekendu asta ... totusi tineti cont ca este Brasov si vremea e cu 2-3 grade mai rece decat in alte parti ...
                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                Comment


                • petrecere frumoasa.

                  Comment


                  • eu unul am ajuns.totul este in regula.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • leo au wireless pe acolo?
                      vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                      Comment


                      • Leo ce faci ma , esti singur pe acolo ?

                        Comment


                        • toata lumea la somn ca dimineata o luam pe drum fiecare ...

                          eu vin pe sighisoara-brasov , daca vine cineva si vor sa ne intalnim las aici numarul meu de tel
                          0743096848
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • cata:nu il las pe leo sg,maine dim prezent si eu,akum depinde cat de
                            repede gasesc poteca!
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • singur cu Sebi,Miu si altii.da este wireless.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • Originally posted by pipan View Post
                                cata:nu il las pe leo sg,maine dim prezent si eu,akum depinde cat de
                                repede gasesc poteca!
                                lasa ca pana vi tu ajung eu )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google