Regionala Logan Club Kronstadt 2012..aceiasi poveste dar de fiecare data altfel...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @leo ))))

    Cand vii la Bucuresti,ia si cardurile cu poze si le rezolvam imediat
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • le descilcesti tu pina la urma! si o sa ne bucuram de ele! RESPECT!

      Comment


      • nu pot sa cred ca nu apar pozele de la serata . Am pozat sexy pentru atatia si nu am nicio poza????????? Oficialii,niciun fimulet, nicio poza?a??????

        Comment


        • Suspansul ..face poza mai sexy...

          pozele si filmarea este in lucru....cand va fi gata ..(asta va fi foarte curand)..am sa va anunt....
          problema este ca sa filmat 51 de ore...si trebuie sa prelucram filmul ca si pozele de altfel care sunt in numar de 2900 de pozitii..."deci muncim nu gandim.."

          inca un pic si o sa va aratam cat de putin emotionati ati fost....
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Vaii cand va aparea si filmarea .... dauna totalaa
            sigpic

            INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

            Comment


            • Si ce dauna va fii...de tot rasul ..
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • de o saptamana ma chinui cu pozele alea si nu reusesc.cred ca sunt prea mari totusi.mii de scuze.cred ca osa pun zilnic cate una doua.pana la urmatoarea intalnire pun si eu toate pozele.
                Attached Files
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • cate poze am facut leo,3-400?
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • cu totul sunt vreo 700.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • Leo incearca pe wetransfer.com.
                      Poti uploada pana la 2GB dintr-un sut! Pune adresa de mail a lui Sebita.
                      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                      Comment


                      • Bun ...maine intru in posesia montajului cu pozele si filmarea de la regionala...si va urma sa vedem cum facem sa ajunga la toti cei care au participat ...
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • o veste buna.....hai cu ele.....
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • am trecut sambata , spre poiana Brasov.. si intr-o parcare din aia pe urcarea aia.. ghici ce am vazut.. bannerul cu regionala
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • da da normal..e peste tot in oras...dar na sa nu dai tu un telefon ca esti in Brasov ce rusine...rusinicaaaa...
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • ce se mai aude cu filmuletul senior Sebi?
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google