Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ROY View Post
    prietene, daca inteb un pret REAL al unei masini , consideri ca devin carcotas ? cel mai bine ar fi sa-ti vezi de treburile tale , eu asa zic ..tu poti sa crezi ce vrei tu in viata asta ..
    cine se scuza se acuza eu mi-am vazut de treburile mele, tu te-ai bagat in seama, eu nu am dat nici-un nume, dar vad ca tu te-ai simtit ;) bafta
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Un consum proaspat, mers normal.
      Brasov-Sf Gheroghe. Plimbat in Sf, si retur.
      Attached Files
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • E ok drumul pe acolo, am fost si eu pe la sfarsitul lui iunie pana la lacul Sf.Ana nu e aglomerat,e foarte ok, eu am scos 7,3l pe gaz
        Oricum 5,3l e foarte, foarte ok ! De curiozitate, ce benzina folosesti ?
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Originally posted by ROY View Post
          Domnule( ma adresez civilizat ) Cezar , puneti link unde sa aratati ca se vinde la pretul asta ...Si eu pot zice am avut discount la duba de 7000 de euro , e asa greu ?

          Am rugat pe colegul mumus sa puna si actele de la Remat , a pus ?? Nuu !!

          Atunci aflam pretul final ...
          Nea Roy, cineva a cumparat cu 9400 si nu sunt eu.
          Eram curios in ce conditii si cu ce discounturi.

          Mumusica a pus facturile de vreo 2 ori.
          Ia mai pune-le o data mumusele)
          Last edited by Cezar; 25 September 2014, 12:53. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Originally posted by kubala7 View Post
            E ok drumul pe acolo, am fost si eu pe la sfarsitul lui iunie pana la lacul Sf.Ana nu e aglomerat,e foarte ok, eu am scos 7,3l pe gaz
            Oricum 5,3l e foarte, foarte ok ! De curiozitate, ce benzina folosesti ?
            Momentan am avut un plin de mol 95, dar cel mai ok se misca cu rompetrol.

            Cezar nu mai pun nimic, cum ai spus si tu, am pus de doua ori. Suficient. Sa rasfoiasca paginile daca nu crede.

            Am comandat continental wintercontact ts 850 in detrimentul dunlopurilor. Am gasit o oferta de nefuzat.
            Last edited by mumus; 25 September 2014, 19:38. Reason: Automerged Doublepost
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Originally posted by kubala7 View Post
              Stai linistit, eu eram ironic la adresa carcotasilor, te cred ca atat a fost
              care carcotasi prietene ?
              spune-i pe toti(exemple clare , te rog ) pe baza thread-ului ...daca poti duce discutia pana la capat ..
              ca tine sunt multi ...

              @ Cezar , cine a cumparat cu 9400 ? cine ?

              Peste cateva zile , luni , bolidul numit Seat Toledo 1.2 tsi va costa mult sub pretul unui sandero slab echipat ...))

              Comment


              • Daca esti lenes si nu ai chef sa te documentezi cu ajutorul a 2 clickuri, ce ar mai fi de discutat mai departe?

                Comment


                • @ roy, la tine in botosani ai reprezentanta seat? Daca da, mergi si vezi care e treaba.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • La porsche nord aveau bannere pe pod cu noul toledo la 9023 euro tVA inclus prin remat.
                    Avea cassa loco o melodie despre asta parca....
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Am vazut si eu preturi foarte mici la toledo insa erau doar cu finantare porsche finance grup, nu mergea plata cash.
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Uite asta da, asa este, oare si Sorin tot prin porsche a luat Seatul? Ca asa e plauzibil.

                        Ps: Am batut consumul din carte in oras :-)
                        Sacele-Brasov-Dedeman-Brasov, initial a aratat 5.9 , dar la servici cand am parcat-o imi arata ce vedeti in poze :-)
                        Attached Files
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • intre destinatii pauze, de vreo juma de ora.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Te imbeti cu apa rece...

                            trip-ul e scurt, viteza medie e mare ceea ce inseamna ca ai mers constant economic 60-70 km/h in a 4'a

                            Ca sa iti dau un exemplu, daca ma duc sambata duminica la aeroport ( traversez Bucurestiu' de la sud la nord ) scot 8.5 % pe acest drum cu 3 litri mai putin decat spune cartea...

                            Comment


                            • Am mers in oras ! Opriri, plecari, franari, accelerari, dar mers economic pe cat posibil. Si nu ma imbat cu apapa rece, ptr ca la mine consumul incepe mare si se face mic pe parcurs, deci din contra...
                              Last edited by mumus; 26 September 2014, 10:03.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • La toate masinile consumul incepe mare si dupa scade si se stabilizeaza, insa iti spun ca ai prins conditii ideale de trafic, daca mai continuai sa mergi consumul nu scadea ... doar crestea.

                                Fa un trip de 200 de km macar in oras cu viteza medie de 12-15 km/h cam cat e in Bucuresti si spune iar un consum de oras...

                                Ai scos mai putin decat cartea pentru ca ai avut conditii mai bune decat cele in care s-a facut testul producatorului.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google