Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate la dip motors brasov le merge bine, poate au facut exact ce am dorit eu, adica sa imi dea masina la pret de logan, poate trebuia sa le cer mai mult

    Cert este ca se vede ca duc o politica de vanzarr agresiva. Acest lucru e laudabil.
    Last edited by mumus; 23 September 2014, 15:46. Reason: Automerged Doublepost
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Aseara am vazut si eu un toledo in trafic, un bleu marin, inmatriculat pe IF.

      Comment


      • Eu inca in brasov cu numere de bv nu am vazut Imi place exclusivismul.

        Stiu ca mai sunt in Brasov, dar eu nu am dat de ei.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • In Cluj am mai vazut vreo 4 sau 5 masini. Pretul nu stiu de ce a iesit atat, eu am crezut ca este la fel peste tot.

          Originally posted by kubala7 View Post
          Mai merge masinuta ? Nu ti-au luat astia talonul ? Nu ti s-au ars ledurili ? Nu ti s-a rupt distributia ?
          Pfoai, deci cineva a cumparat acelasi model si mai ieftin. Sa puna pe toate threadurile scan-uri cu factura altfel nu cred nimic !

          Poti merge la TopCar pe calea turzii sa te lamuresti, eu nu dau explicatii la nimeni ..... stiu ce am platit si gata
          Last edited by sorin_tcm; 23 September 2014, 22:19. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Stai linistit, eu eram ironic la adresa carcotasilor, te cred ca atat a fost
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Originally posted by mumus View Post
              Eu inca in brasov cu numere de bv nu am vazut Imi place exclusivismul.

              Stiu ca mai sunt in Brasov, dar eu nu am dat de ei.
              am eu doi vecini care au toledo din asta nou
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Sper ca nu sunt albe Trebuie sa ii fac ceva sa nu fie la fel cu restul turmei, sa vina primavara repede sa ii arunc niste jante frumoase.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Una alba si una rosie (sau visiniu ... ca nu imi dau seama)
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Am comandat acum doua becuri osram silverstar ptr faza scurta, sa am lumina mai puternica si mai alba o idee, (3700K). Ca acum am pe ea osram longlife (asa scrie in carte) stiu ca astea longlife lumineaza mai putin, deci cu noile becuri ar trebui sa lumineze si mai bine si sa arate si mai ok, voi face poze si la astea, cand sosesc
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Decat silverstar mai bine puneai osram nightbreaker unlimited, daca vroai sa vezi o diferenta notabila. Am avut osram silverstar si e foarte mica diferenta.

                      Comment


                      • Si eu am avut, si am fost multumit, si acum la versiunea silverstar 2.0 se lauda cu lumina mai multa si viata mai lunga.

                        nightbreakerurile sunt scumpe(dar am auzit numai de bine de ele), silverstarurile le-am luat de pe olx la jumate de pret.
                        Last edited by mumus; 24 September 2014, 10:46. Reason: Automerged Doublepost
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Originally posted by kubala7 View Post
                          Stai linistit, eu eram ironic la adresa carcotasilor, te cred ca atat a fost

                          prietene, daca inteb un pret REAL al unei masini , consideri ca devin carcotas ? cel mai bine ar fi sa-ti vezi de treburile tale , eu asa zic ..tu poti sa crezi ce vrei tu in viata asta ..

                          Comment


                          • Tata Roy, pretul este ala pe care-l vezi.
                            Pret real? Ce-i aia? Estimarile unora despre cat costa o masina? Hai ca devine hilar de-a dreptul...

                            Totusi, cum papucii mei vand astia masina cu 9400?
                            Ca in acel interval de pret, chiar ca da cu loganul de pamant! Si vad 2 atribute geniale:
                            1. valoarea de revanzare mai mare
                            2. lipsa ruginei (cel putin pana acum)
                            Nu ma luati ca se conduce mai bine, ca arata mai nu stiu cum, ca in ochii mei, tot o apa si-un pamant, cu un plus la Toledo la cateva capitole insa in balanta cu alte minusuri.

                            La 9400 euro devine o alternativa foarte interesanta la logan.

                            Totusi, acei 9400 ce reprezinta? Pretul final? Pretul cu rabla? Este inclusa rabla?
                            Intreb, ca sa fie clar si pt ceilalti (including eu).

                            Comment


                            • Domnule( ma adresez civilizat ) Cezar , puneti link unde sa aratati ca se vinde la pretul asta ...Si eu pot zice am avut discount la duba de 7000 de euro , e asa greu ?

                              Am rugat pe colegul mumus sa puna si actele de la Remat , a pus ?? Nuu !!

                              Atunci aflam pretul final ...

                              Comment


                              • Amice ai baut ceva, am pus factura pe thread, si am spus cat am dat pe tichet...
                                Iar sorin a luat-o tot cu rabla, dar daca nu ma insel a avut el rabla.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google