Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut baieti ! stiti cumva vrun service in arges unde pot cumpara si monta un parbriz de logan ?

    Comment


    • salut

      Salut,la Maracineni si a montat un prieten de al meu si l a costat 150 de lei sau daca nu la in Pitesti pe Fratii Golesti mai este un service asemanator,si cel de la Stefanesti este foarte bun.;)

      Comment


      • up........

        Originally posted by metall View Post
        Vand capota spate Logan faza 1, culoare verde cameleon (vopsea originala), usor deformata deasupra siglei centrale, dar fara vopsea sarita.
        Contine toate aplicatiile: Logan by RENAULT, sigla DACIA si 1.6MPI.


        Tel.: 0724.318.737
        sigpic
        www.basarabia-acasa.ro

        Comment


        • Cumpar aripa dreapta-fata Logan PH2

          Salut.

          Cumpar aripa dreapta-fata Logan PH2 de culoare neagra, fara rugina, indoituri, reparatii, vopsea sarita, etc.

          Telefon contact: 0761.640.965

          Comment


          • Salut, cumpăr 1 pereche arcuri eibach logan sedan faza 1. Mă puteți contacta la numărul 0723116996. Mulțumesc!

            Comment


            • Are cineva numarul de telefon al baiatului din Mioveni pentru capota BAD BOY ? MULTUMESC.

              Comment


              • salut baieti ! stiti unde as putea vopsi si eu logan total ? aveti idee cam cat costa ?

                Comment


                • Schimb faruri cu lupa Logan Ph1 cu faruri originale plus o diferenta de 300 ron .Sunt in stare perfecta de functionare.
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Vand janta otel Logan

                    Salut. Vand janta originala otel Logan. Am luat o bordura si am indoit nitel cantul dinspre exterior, dar am indreptat-o la service. Poate fi folosita fara probleme ca si roata de rezerva.

                    Pret: 50 lei.







                    Telefon contact: 0761.640.965.

                    Comment


                    • Vand etrieri mici pentru discuri ventilate, au 8 ani si 117000km, provin de pe masina mea, i-am inlocuit pentru ca mi-am montat discuri ventilate mari + placute de frana si etrieri de van. Pret 200Ron (etrieri + sistem prindere)

                      Anvelope iarna-goodyear-ultragrip-9-185-65-r15-88t
                      http://www.emag.ro/anvelopa-iarna-go.../pd/DV5V1BBBM/ - NOI dot 4514 Pret 230RON

                      Comment


                      • la cine gasesc si eu ochii de pisica cu led de pe spoler modelul asta?
                        Attached Files
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Cumpar buza/barbita logan PH2! Vreau sa o montez pe ph1.
                          PM to me!

                          Comment


                          • Salutare!
                            Are cineva de vanzare bara spate Logan PH1 si o bara fata de MCV tot PH1?
                            Multumesc!

                            Comment


                            • VĂ¢nd Bară de Protecție spate Logan ph1

                              [QUOTE=tenere26;1674436]Salutare!
                              Are cineva de vanzare bara spate Logan PH1 si o bara fata de MCV tot PH1?
                              Multumesc!

                              Da! Bară Protecție spate Logan ph1 Piesă de origine culoare albă (120 lei-Dacia Logan Forum) Vezi! Ryky15
                              Attached Files

                              Comment


                              • salutare
                                v-as ruga o recomandare pt montaj folie autorizata in pitesti, bineinteles cu pret cat mai mic ( nu llumar, ceva mai ieftin )
                                multam. bafta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google