Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E foarte mic.Si eu cand am dat jos plasticu deabia l-am pus la loc ca intra greu din cauza ca ii spatiu foarte mic intre el si volan
    Cumpar volan de Duster

    Comment


    • Pai cum de ce ca ai tupeu sa demontezi toate alea sa le vopsesti sa le schimbi eu nu m-as incumeta )
      laureate 1.5l, albastru marin

      Comment


      • Plictiseala asta...
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • A iesit super .....Chiar imi place
          Ce se mai aude de scaune>?

          Comment


          • Meserie frate.Arata beton!

            Vad ca nu ai mai pus material si pe plasticele alea dintre volan si ceasuri ..Dar oricum arata bine .Acul de la turometru ce-i cu el?Mi se pare ca sta prea jos..Sau cum sa zic...
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • Super buna treaba.

              Eu am ramas socat cu vopsitul bordului.Imi place la nebunie cu a iesit!
              EX : + =

              Comment


              • Da bah ... Trece in semnatura ... :Interior Custom

                Comment


                • Cu turometru mam jucat eu putin trebuie sa il pun la loc da e mai misto asa la relantie e la 0).
                  sigpic

                  Comment


                  • Bv golane.. ! Esti de admirat ;)
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • A iesit super interiorul...Imi place.
                      Am o intrebare...Am vazut ca materialul de pe fetele de usi l-ai facut albastru.E tot material sau le-ai vopsit?
                      Daca le-ai vopsit nu este acum mai zdronturis?Adica nu zgarie la atingere?
                      Daca le-ai imbracat in material ce adeziv ai folosit?La colturi nu s-a incretit?
                      Multumesc si spor la treaba in continuare .
                      sigpic

                      Comment


                      • Pe fetele de usi este tot material(catifea) si este lipita cu prenandez , la colturi face mici cuter dar e materialu putin elastic si se rezolva.(Acuma perfectiune nu prea e peste tot).
                        sigpic

                        Comment


                        • Foarte misto a iesit interiorul. Frate nu te mai opresti?
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • Da am inceput ca s-a ma opresc?
                            Din pacate nu am poze mai recente , dar cine a fost azi la intalnire poate sa confirme ca e albastru ))...Si husele negre dau bine....
                            sigpic

                            Comment


                            • Man , multa munca dar si rezultatul este pe masura! Felicitarile mele!

                              Comment


                              • Originally posted by stiancu View Post
                                Man , multa munca dar si rezultatul este pe masura! Felicitarile mele!
                                Multumesc pentru incurajari si laude.

                                Tin sa va spun ca tot ce vedeti facut este realizat in 4-5 zile daca punem la socoteala ziua rezervata de cumparaturi si in jur de 50 de ore de lucru.

                                Rezultatul este urmatorul:
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google