Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ms alex pentru taiere.
    Imi place cum se schimba acuma.

    Comment


    • Vad ca nici tu nu ai rezistat fara sigurante pe capota
      Imi place carbonul de la ceasuri, zi-mi te rog de unde ai luat folia...
      Arata mult mai bine asa parerea mea, bravo

      Comment


      • Frumos ! Cat au costat incaltarile ?
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • vad eu ca n-ai astampar...tot ai gaurit masina:-p .arata bine carbonu.aa vad ca ti-ai luat gume de asfalt.misto.
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • sa nu ziceti ma cainilor nimic de centuri... sa nu ziceti nimic. In sanje!


            M-am dat cu masina lui Golan, strans in centuri, si pot spune ca sunt b.e.l.e.a. Abia astept sa vina si ale mele.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Da si eu m-am urcat ... ca n-am incaput prima oara in ele e partea 2-a . Cat despre sigurante ... daca le mai tinea putin cred ca faceau anul

              Comment


              • Folia e by dsign,deci vb cu el.....sigurantele cred ca rugineau daca le mai tineam mult in casa...
                Incaltarile au fost fabuloasa suma de 450lei(si nu mai dau vro data atatea bani pe adidasi,da am zis si eu ca de ziua mea,merit si eu un ferari macar in picioare))
                Si centurile sunt FFF Tari fratemai greu pana le pui,dar dupa....si fiind ca masinuta e cuminte si nu papa ulei,si benzina cu masura,a primit si un kit de curatare a filtrului de aer de la K&N,si cine zice ca e degeaba filtru,mananca peste...acuma am filtru stock..si e diferenta....
                sigpic

                Comment


                • Frumos LOGAN BRAVO
                  Super Oferta ,Capota Logan Carbon 3D (Texturat) La numai 130 Ron!!

                  Comment


                  • peste prins de colegii nostri saptamana trecuta?
                    Arata bine.,..bv pustiule..si hai cu permisuu !!!
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Mor de foame cu ala....sau speriat de burlanele unora ,la balta mergi pe varfuri)
                      sigpic

                      Comment


                      • Masina a primit o noua evacuare ceva mai custom....am dat jos intermediara si catalizatoru,si am pastrat vechea finala;) se aude ff bine...un filmulet maine cred....Si daca tot e vremea frumoasa(acuma ploua)maine sper sa fie frumos,am un cadou "albe si lungi"ce sa fie??Nb.....
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Darnic iepurasul a fost!

                          Comment


                          • Dar am o mica nelamurire,am scos catalizatoru, si am pastrad sonda la locul iei,si nu s-a aprins beculetu...dc?? si am mers ceva cu ea...vro 40minute....sa nu se fi prins?:P)))Eu am o remapare,si din ce sti nu a scos sonda atunci....alte idei?
                            sigpic

                            Comment


                            • Vere sa o barrrraaaaiiiii cu placere da SA NU MAI TRECI DECAT PE LIBER PE LA MINE PE STRADA pt ca ma-au inebunit alarmele la masini !!!!!!
                              Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google