Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare baietii veseli..A fost frumos.Neam distrat maxim ..A dat vls in 2 radaredar la intoarcere am avut detector de radar .Multumim lu alexutu(varu)

    Comment


    • Filmuletele de pe drum cand o sa apara pe forum??Nu de alta dar sunt super mai ales ca toata lumea a mers asa cum trebuie!!!
      sigpic

      Comment


      • Da mai baieti sunt atatia care au filmat...Si pe drum si in parcarea aceea unde au facut baietii o demonstratie!!!
        Sper sa apara cat mai curand filmuletele pe forum !

        Comment


        • Misto drumu dar lung rau. Sorry ca nu le am aratat asa o demonstratie ca la carte dar la mine eram 4 insi si masina era plina de sticle cu vin. Era pacat de ele si nu stiam nici zona . Abea am luat permisul inapoi



          nu mai folosi limbaj mirc
          Last edited by crististreulea; 25 November 2008, 10:17.

          Comment


          • Da,lasa ca a fost super frumoasa si demonstratia ta....;) !

            Comment


            • Ceva imagini din deplasarea de la Sibiu...Sunt prea mari filmuletele,nu le-am putut posta!!!Fane tu esti in prim plan!! ;)


              ENJOY!
              sigpic

              Comment


              • Super frumos drumul pana acolo...Am avut ce vedea...

                Comment


                • Felicitari, ma bucur ca v-ati distrat, si sper sa ne revedem sanatosi cat mai curand. O sa vad si pozele, dar nu acum ca am conexiunea cam slaba si incarca greu.
                  AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                  Comment


                  • Mai baieti alte filmulete nimik in afara de cele puse de AIC-ul...Hai ca erau o gramada care filmau... !!!

                    Comment


                    • Daca plecam cu asta din poza no lasam sub 200 km/h pana acolo. Va pierdeam deja din pitesti buhahahahahaaaaaaaaa. Nu i asa ca e tare poza?





                      nu mai folosi limbaj mirc
                      Last edited by crististreulea; 25 November 2008, 10:15.

                      Comment


                      • Super poza.....
                        Nici radarele nu te mai vedeau cu aia...!!!

                        Comment


                        • @fane_yxa
                          Este ...Da' intai trebuia sa vorbesti cu ala din caruta...Daca vrea sa faci schimbul plus ca stii cat are caruta esapamentul de lungtrebuia sa ii mai dai si ceva bani diferenta la cioatele alea ale tale de la toba
                          Oricum esti un pic plecat...Cu masinaFara gluma acu'...Nice job si pentru tine la Sibiu

                          Comment


                          • Nu prea am inteles treaba cu cioatele alea de tobe , razi de tobele mele sau te refereai la altceva ca nu prea inteleg ce ai vrut tu sa scrii acolo cu toate ca am citit de 3 ori si degeaba. Mai zi odata kre cum sta treaba



                            nu mai folosi limbaj mirc
                            Last edited by crististreulea; 25 November 2008, 10:15.

                            Comment


                            • Sper sa nu se supere colegii ca le pun filmarile pe net...Au fost facute cu telefonu
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • Nu se supara ca au fost super tare filmuletele din parcare ... Postez eu in locul lor

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google