Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super tari filmarile...sunt nenorociti rau aia cu ABY si DVL

    Comment


    • Intalnire LC Mioveni + LC Sibiu + LC Brasov

      Am reusit si eu sa urc filmu pe iutub , bravo baieti sunteti niste meseriasi
      sigpic

      Comment


      • Ba eu nu am auzit nimic de aia doi AbY si DvL ..De unde sunt ca as vrea sa ii cunosc si eu sa ma invete si pe mine niste scheme de ale lor

        Comment


        • Drift...Superbe...
          AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

          Comment


          • @fane_yxa

            ...De tobele tale ! Da' nu rad,doar am facut o comparatie...Ce draq se vede de la o posta diferenta intre esapamentul carutii si tobele tale...Si nu mai vorbim de care sunt mai ecologice...Deci caruta in avantaj
            ...ia sa vedem cat tii la tobele tale
            Last edited by viorelu; 25 November 2008, 17:56.

            Comment


            • Baieti imi pare rau ca nu am putut sa intru si eu pe forum dar tocmai azi am rezolvat problema cu netul si mi-am ridicat si certificatul de inmatriculare, e pilosi mari pe acolo pe la RAR nici macar nu aveau rand baieti, ultimul sosit primu intrat iar schimbul valutar se efectua pe la WC asta am vazut eu cu ochi mei, dar sa lasam asta.....

              Baieti a fost super super intalnirea asta speciala cum o numim noi, golani de la sibiu sunt super de treaba sunt baieti de nota 20+, cei de la Brasov ii cunosteam si nu sau schimbat de loc au ramas ca de obicei cei mai super.... Cred ca nu o sa ne oprim aici si sa mai continuoare cu aceste intalniri speciale pentru ca toti ne-am simtit bine si a iesit prea frumos
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • O sa mai urmeze si altele,poate chiar mai frumoase

                Comment


                • Super filmuletul Bad_Wolf...Adik si superbaietii din filmulet
                  fane_yxa...Te asteptam la Pitesti sambata

                  Comment


                  • Gata iar s-a deschis logan club Pitesti )))

                    Comment


                    • Bafta baieti...

                      Comment


                      • Sa aveti bafta...;)

                        Comment


                        • Viorel sa ai grija de LC Pitesti....Bafta Multa
                          Mi-a placut foarte mult Filmuletele in care au jucat in rolurile principale ABY & DVL, sunt foarte buni si foarte talentati....
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • Bineinteles ca o sa am grija...Ma bucur ca ai rezolvat cu masina

                            Comment


                            • Katalin sa ii intrebi cine i-a invatat sa faca shemele alea

                              Comment


                              • Ei singuri, de Bosketel de parca tu nu stii pe unde exerseaza ei
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google