B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai astea nici nu intra in discutie alea normal ca trebuie schimbate.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Frumoasa foc. Nu am cuvinte. Frumoase ace, frumoase stickere, frumoasa grila, frumoasa capota, frumoase faruri ... sa mai continui?

      Sa o stapanesti cu grija, ca e superba.

      2 intrebari la tine: ce alte ace crezi ca s-ar mai potrivi pe logan? si lasa-mi id-ul tau pe privat sa discutam despre ceva.
      sigpic

      Comment


      • Super tare bordu cu ace de megane...nu pui un filmulet sa vedem cum se lumineaza
        ...de doi lei :p

        Comment


        • Alte ace: toate din seria megane 1 megane 2, clio 2, clio symbol, clio 3. Se potrivesc ca grosimea axului, insa nu bag mana in foc pentru lungimea prinderii.

          ID: waxdanny


          Voi pune si un filmulet


          @bogdan, ne bucuram ca tu te consideri un privilegiat, o vedeta, ca ti-ai luat abs plus, insa ai in vedere faptul ca tot o coaja ai. Tot un preference e, ca si al meu. Numai ca pe vremea cind toti isi dadeau coate pe strada ca "Loganu' e urit, consuma mult, mai bine un golf 3 decit ca.catu' asta", uzina Dacia nu ne propunea decit cele 4 varianet de echipare. Am renuntat la varianta Laureate 1.4 pentru a-mi lua 1.6

          Asta a fost prioritatea numarul 1. Parintii nostri n-au murit de cald in vechile Dacii, nici eu n-am murit inca in Lighean, fiindca n-am aer conditiofitza...

          Si da, sunt acid, pentru ca stiu cu ce ma laud. Nu-ti permit eu tie sa te agati in halul ala de mine pana nu ma cunosti. Asa ca chill, n-am dat asa tare. Again, sa nu comentez de marile probleme de siguranta gen "tipsuri cromate vopsite negru mat"

          O sa-mi updatez lista cu modificari si desi nu-mi place, voi incerca sa pun si preturi. La banii cheltuiti, imi puneam 5 aere conditionate si 3 climatronice.



          Hai pace, ca nu suntem dobitoace.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Bai animalilor, care sunteti voi animali, m-am luat cu vorba si am uitat sa pun pozele cu coaja spalata.


            (nah, noroc cu fratele bogdan, ca mi se acrise sa-i tot zic lighean sau trocarici)
            Attached Files
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Asa ma tembelule numai tembelisme faci ti-am zis eu cum sa uiti sa pui poze ?

              Bravo arata mai bine decat deobicei ca e spalata.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Deci, te rog, asta de la Auto Marcu's (si Grup) , am frecat duminica singur, am spalat-o myself. Tot n-am scapat de muste, dar macar am spalat rotile pe afara si prin interior, cu periuta de dinti si solutie speciala. A fost atit de bine, incit ploaia de azi nu a lasat pic de urma pe masina. Am stropit-o eu ca fraierul, ca am trecut tare prin baltau
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • felictari...arata foarte bine...parerea mea e ca te ajuta foarte mult si culoarea...care e super...

                  abia astept sa vad lista cu toate chestiile + preturi...sa vezi atunci ce o sa fie pe aici )
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Dany , cum ai pus pana la urma dunga spate ? la cald?
                    t`ia iesit bine , ce sa zic , decat frumos.
                    PS , si tu te chinui cu solutii speciale sa scoti prafu de la placute dupa jante ?

                    Comment


                    • dane ti-a iesit o buba la sticker pe portbagaj am fost in seara asta si am examinat tot
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • O lista cu modificari exista la inceputul topicului, chiar in primul post. Ea trebuie updatata. Ideea e ca niciodata nu am facut rabat de la calitate si nu am cautat preturi mici. Pe cind altii isi luau discuri Zimmermann pt ca aratau bine (cu gauri) si erau ieftine, eu mi-am luat Tarox cu 50% mai scumpe, doar cu caneluri si mi s-a spus ca "arata naspa discurile". De parca niste discuri de frana trebuie sa arate bine.

                        Aceeasi poveste cu scaunele, cu jantele, etc.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Tot caruta e masina

                          Da asa caruta cum e ... m-au bagat in boala acele alea ... mor dupa acele de megan ... sunt GENIALE . Asta ca sa nu mai vorbim de sistemul audio ( nici nu vreau sa stiu ce o sa se intample cand ajunge statia ). De stickere sa nu mai vorbesc ... arata criminal. Bravo sa o stapanesti sanatos in continuare si cat mai multi KM in continuare.

                          Comment


                          • Foarte foarte frumoasa masina, imi place foarte mult cum a iesit. Nu mai asculta criticile altora, chiar daca este Logan a ta este foarte speciala, cele mai bune critici sunt cele constructive ca asa si a mea are motorul "copt" si nu mai tine mai mult de 1 an (asa spun expertii). A mea e Laureate si chiar daca am aer conditionat si alte prostii in plus din fabrica nu ma face deloc mai maret decat o masina facuta cu pasiune, care se observa imediat in trafic atat ca aspect cat si ca sunet, eu recunosc nu as avea vointa de a investi in a mea macar jumatate cat ai investit in a ta sa o aduci la starea actuala deci nu as avea ce comenta. Parerea mea este ca e o bijuterie de masina, sa ai grija de ea. Mult succes in continuare si sa ne auzim cu bine, sanatate!
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Asta asa e ... si stim ca Dany nu ar da masina asta pe alta ( indiferent de ce masinuta ii dai )

                              Comment


                              • Ce tare arata in ultimele poze, zici ca e culoare cameleon!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google