Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am si eu o rugaminte da-mi niste detalii despre telescopu de la porbagaj si cel de la capota...de unde l-ai luat un pret ceva...multam
    low....&.....slow

    Comment


    • Telescopul de la capota se potriveste de la reno megan 1 sau de la clio 2, in principiu orice telescop de haion cu dimensiunea cuprinsa intre 42 si 48 cm atunci cand e deschis.
      Telescopul de la portbagaj e de dacia 1310 brack si se gasaste nou in magazine la 10-11 ron bucata.
      Filmulet nu am ca nu ma prea pricep dar se deschide in 2 trepte.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • am si eu o intrebare,te-a oprit politia pana acum pentru stopuri ?

        Comment


        • Salut! Spune'mi te rog, daca eu am deschidere portbagaj din telecomanda alarmei si ii montez 2 telescoape, reusesc sa il fac sa se deschida complet? ...sau mai trebuiesc aduse si alte modificari?

          Imi place masina ta, ai investit ceva banuti in ea... Sa ai grija in continuare de ea asa cum ai avut si pana acum!
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • sal

            pentru stopuri inca nu am fost oprit.
            telescoapele cu 2 nu mai poti inchide portbagajul sunt prea tari.

            Si acuma noua mea achizitie de la masina, in curand si alta surpriza.
            deocamdata sa ma obisnuiesc cu jantele ca se simte diferenta la condus.
            Niste poze pentru fani............
            Attached Files
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • Frumoase jante intradevar cu celelalte ce ai facut ca nu de mult le-ai cumparat?

              Comment


              • imi plac cum dau pe masina. Ai grija la damburi..ca-ti fuge volanul din mana

                ps. as colanta partea cromata de la portbagaj si grila fata....
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • In sfarsit colega, ai pus poze cu ele!
                  Foarte faine!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • sunt noi sau sunt jantele de la radu?? oricum sunt frumoase rau !!!
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • celelalte le-am dat.
                      am observat si eu ca e mai grea direstia si daca nu esti atent trage la drumuri mai rele, bine ca nu freaca la aripi.
                      pentru fata tot caut ornament negru sa il pot vopsi in culoarea masini, pe spate inca gandesc solutia ca vreau sa fac si clean sa vad ce iese.
                      Jantele sunt second luate de la cineva din buc, da il cheama adrian.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • zici ca nu iti atinge nicaieri nu? Ce dimensiune ai la cauciucuri 205/45/17 sau 215/45/17 ?
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • 215/45/17 e dimensiunea si vad ca nu atinge.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • La el nu atinge, deoarece are suspensie mai tare (H&R)
                            La mine atingea deoarece eu am Weitech!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • frumos Vasi,voi astia de la Sibiu sunteti dati draq....tu jante,Sorin dvd
                              spor la treaba in continuare

                              Comment


                              • Super bine arata masina, doar ca mie nu-mi plac stick-erele care sunt lipite pe ea.In rest e super ok ,atragatoare si stilata.Multa bafta.
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google