Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lsa cromul acolo, are farmecul lui arata super asa cum e, daca dai in fata jos ar trebui sa dai si in spate banda aia , asa cum e acum e perfect !
    sigpic

    Comment


    • Si eu zic sa lasi cromul ..........
      PS: Sa mai vii prin Satu Mare

      Comment


      • @NZN M-am prins eu!

        Comment


        • ideea finala, la crom nu renunt ca da bine cu vopseaua de pe masina si cu emblema, mai ales ca am si pe spate.
          azi am montata si deschiderea la portbagaj din telecomanda cheii originale a masinii.
          insa am o dilema din cauza butonului de deschidere la portbagaj nu revine bobina in pozitia initiala si daca pun arculet nu mai are putere sa deschida.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Vasile, nu te-ar tenta o capota prelungita? Ar fii primul PH2 cu capota prelungita. Asa poti sa dai jos cromul si nu se vede urat.
            sigpic
            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

            Comment


            • Colegul cu PH2 Rosu de la nationala are bad boy-ul in constructie... Oricum, Vyp ,parerea mea e aceea ca e unul dintre f f f putinele PH2-uri personalizate cu f mult bun gust ;)
              Tot inainte si spor la bani !!! Bafta
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • azi am mai reusit sa pun o tija de ghidare la tanponul de sus al motorului.
                mai nou nu se monteaza pentru economie, cica....
                Attached Files
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • victorie, am reusit sa montez eleroanele, duminica revin cu poze ca maine le fac si nu stiu daca am timp sa le pun pe forum
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Eleroanele? Ai pus 2? La luneta si pe portbagaj?
                    sigpic

                    Comment


                    • Nea Vasile!!!!!
                      Sa nu-mi spui ca......
                      Abia stept sa le vad!!!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • da si la luneta si la portbagaj
                        ala de portbagaj ma dat gata si pe mine, arata mai bine in realitate decat in oferta de la ei de pe site
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • Buna ziua, puteti sa imi spuneti si mie pretul eleronului de portbagaj ? Sau sa imi dati un pm.... Va multumesc

                          Comment


                          • sal

                            dupa cum am promis si poze cu noua achizitie.
                            las pozele sa vorbeasca
                            Attached Files
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • Frumos

                              Comment


                              • Cel mai fain Ph2 !!!!!! Bravo Vasi !!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google