Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boss sarut mana aia cu proble " date naibi ce politicos sunt" pentru sprijinul acordat si astept si terminarea acuma........MCD a zis brabus style e FORTA SE STIE 2+2x2= 12) made in CHISINAU sau Care e tara care se ala pe 2 continente = EUROPA, moldova, america sau Cate laturi are un romb=5, 3 , multe.....respectele mele si multa bafta
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • Ieri am mai facut una alta la "brabus" ca doar se vindeca mana
      -am montat aparatorile la semnalizarile de pe fata
      -am reglat bara ca intra pumnu intre far si bara
      -am taiat ghidajele de pe lateralul de la bara (aripioara care intra in aripa..si ghidajul de langa surubul de 6 )
      - am largit cele 4 gauri de prindere de sus de la bara


      POZE:
      Attached Files
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • misto lucrari nenea!!

        Comment


        • Nu esti cuminte de loc fratioare ... de efect aripioarele de la faruri... spor la treaba

          Comment


          • Dap, dau bine, baiatul acesta si cu o mana face treaba frate ... N-ar sta neam!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • poza 3
              te dai mare ca e LOW??

              Comment


              • vecinu asta nare stare deloc bafta matheo si nu ma uita bucsa si plasticcccc far
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • Arata mai bine acum cu bara mai sus . Si la mine la fel stateau...

                  In orice caz, imi place cauciucurl ala de la far. De unde se poate cumpara? :d
                  sigpic

                  Comment


                  • daca e cafeaua langa tine atunci clar ca merge treaba...)si eu trebuie sa fac acelasi lucru ca si tine...pfff...
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • @MishuRS multam ma copilu' ma
                      @GGI78 sa traiasca nea GGI...se vindeca..si uite dovezili
                      @Eu4yas si taiata daca era...tot faceam
                      @SanduGolanu nenea Sandu..bucsa o am facuta..sa ne intalnim sa mergem sa o sudam iar plasticele de la far...incerc sa rezolv
                      @iamagi plasticele le-am luat de la un coleg alexyno..sper sa mai aduca ca deja sunt multi colegi doritori sa achizitioneze
                      @MS 41 NZN..merge nenea..aia e varianta cafea mini...sa vezi cand lucram cu varianta maxi...atunci...scoatem din logan ferari ))
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • Ai taiat, ai facut, ai dres, ai largit etc. . Ai muncit ceva pentru deteliile alea mici, arata bine. Totusi, care e faza cu aparatorile alea de la semnalizari? Cu ce te ajuta ele?
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • @aleXpeed poi in primul rand cand speli masina sau ploua..nu mai ramane murdarie acolo...si in al 2-lea rand..arata bine...finut...e o chestie de efect
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • nenea... lasi si u loganasu asta mai jos ?:-"
                            mkr un pic :-"
                            Last edited by noyz; 23 May 2010, 05:21.
                            turbo makes torque and torque makes fun

                            LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

                            Comment


                            • cat sa-l mai lase? este deja "cel mai jos dintre cele mai joase", cum ii spun eu...deja o sa aiba probleme si la sina de tramvai nu mai zic de gropi (cratere de fapt) prin bucuresti. sa asfalteze astia ca multi ii vor urma exemplul...

                              Comment


                              • Iar iti spionez topicu' si pun eu ceva la cale ca de obicei. Mersi matheo ca m-ai luminat.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google