Sa-i Ajutam Pe Cei Mai Tristi decat Noi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Asta ar fi o super idee...dar eu ma refeream si la faptul ca vazand cat de firavi sunt unii dintre copilasi am niste hainute care li s-ar potrivi unora...deci contam si pe ele...alte lucrusoare pe care le propun sunt cele de igiena si lenjerie de corp.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Bravo colegi Galateni. Chiar am citit acest topic si am ramas impresionat de ceea ce vad. Si as fi de acord cu viitoarele intentii in limita disponibilitatii si a posibilitatilor. Chiar sunt impresionat si bucuros de ceea ce ati facut, la mai multe pe viitor. BRAVO

      Comment


      • #63
        George...orice ajutor e binevenit...daca nu avem sustinere din partea galatenilor care stau doar pe sectiunea bursa sa gaseasca ceva moaca...asta e...facem si noi ce putem.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Valeriu da-mi voie sa ma scuz eu nu am timp nici de mine dar apoi sa stau la panda sa vad ceva moaca.............

          Comment


          • #65
            George & frends ...nu era vorba de voi...era vorba de fanii nostriiStii doar ca avem multi fani.
            sigpic

            Comment


            • #66
              Pana acum avem propuneri concrete de la Elena si Valeriu.
              Haideti sa mai vedem vreo cateva si apoi sa decidem care sa fie urmatoarea actiune.

              Comment


              • #67
                ecou

                Iata ecoul actiunii LC Galati, venit dinspre reprezentanta fundatiei "Inima de copil", Anca Chiosea:
                "Va multumesc inca o data pentru "fapta" de saptamana trecuta. Cum va spuneam si atunci, ne bucura mult sa cunoastem oameni ca dumneavoastra pentru ca asta ne da curaj si speranta pentru copiii pe care-i ajutam. Pentru ca atunci cand nu suntem singuri ne e mai usor sa le fim aproape .
                Va trimit cateva poze de la vizita la Pechea.

                Ganduri bune si salutari colegilor de club!"
                Attached Files
                Last edited by valeriuciprian; 7 October 2010, 08:50.
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • #68
                  Pai e bine atunci ca s-au bucurat...trecem la next level?Hainute am destule...mai luam poate niste dulciuri...sucuri si ceva pentru fiecare copilas si mai dam o fuga.Ca imi este dor de ei.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Cand te hotarasti sa faci miscarea sa ma anunti si pe mine. Merg si eu! Vad atunci ce fac, ce cumpar. Acum n-am nimic pregatit.

                    Comment


                    • #70
                      Pai trebuie vorbit cu totii si stabilim de comun acord cand mergem...in functie si de programul celor de la Inima de Copil.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Trebuie tinut cont de faptul ca programul fundatiei este pana in ora 16.30.
                        asa ca trebuie discutat din nou cu doamnele de acolo sa-i mai retina pe copii intr-o dupa-amiaza, eventual sa vedem in ce masura exista posibilitatea sa-i adunam intr-o sambata dimineata.
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • #72
                          Craciunul si Luna Cadourilor se apropie!

                          Episodul II
                          Idei de a face ceva mai deosebit vad ca nu prea sunt. Si daca sunt, nu sunt suficient sustinute. Nu ne opreste nimeni insa sa facem ceva mai simplu, banal chiar. Un pachetel cu dulciuri, carti, chestii ... ceva de genu'. Pachete identice, 15-20 lei de copil/pachetel. Macar sa le aratam ca ne gandim la ei.
                          Facem niste pachetele pentru Craciun? Ce ziceti?
                          Cine (dintre copii) este de acord, mana sus! ... see photo
                          Attached Files

                          Comment


                          • #73
                            Sunt pentru...dar mai propun sa mergem pana de Craciun...sau pana da zapada...pentru ca daca se anunta cum zic meteorelogii e cam greu de ajuns acolo.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Episodul II

                              Deci...foarte bine ca exista bunavointa si buneintentii, astfel caaaa....banui ca nu se va inrautati ea vremea exact saptamana viitoare pentru care/cand propun sa ne mobilizam sa avem cu ce merge la copii. Am vorbit azi cu Dna Anca Chiosea, au avut si dumnealor o perioada destul de aglomerata in mod constructiv, acum insa urmeaza momentul nostru = episodul II.

                              Incercam la intalnirea de duminica sa stabilim toate coordonatele actiunii si participantii? Oki, ...pe locuri, fiti gataaaa...pe duminica !
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • #75
                                Perfect atunci ...ii dam drumu' la treaba.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google