Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • petrom iasi - 4.99.
    sarbatori fericite !

    suntem luati de prosti si suntem condusi de niste hoti.
    Felicitari romani,s-a vrut democratie....luati democratie.
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • la brasov...5.03 de azi noapte. s-a suprapus scumpirea cu protestul ce va avea loc dupa masa!!!
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • Jos Bascosu.... au scumpit hotii iarasi cu +0,09; nu sau lasat nemernicii pina nu au facut-o 5 lei la final de an. Trebuie blocate benzinariile ca numai asa se vor linisti

        Comment


        • daca esti din bucuresti vezi ca la 15 e intalnire pentru a bloca benzinariile!
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • unde are loc intilnirea ca vin

            Comment


            • nu stiu, eu sunt din brasov si noi facem concomitent cu cei din bucuresti si din iasi (daca nu ma insel). incerc sa ma interesez dar nu promit nimic ca aflu.

              LE: ai pm
              Last edited by B 83 RMJ; 28 December 2010, 14:16.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Informatiile legate de locurile de intilnire din tara pentru participarea la proteste de amploare postatile aici: http://www.loganclub.ro/forum/protes...ti-t26549.html

                Comment


                • 28 decembrie 2010 la ora 15:00 in Parcarea Kiseleff. e si azi in bucuresti. pe pm ti-am zis ca a fost.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Originally posted by lungan View Post
                    Protestul nu rezolva nimic, mai ales protest ca la romani cu cantare, dat din buric si facut trenuletu...eventual creste audienta la televiziunile care au "surprins evenimentu".
                    Protestu' trebuie facut in fata casoaielor lu' dinu cariciu de exemplu, sau al altor mafioti de dambovita care ne-au vandut sau au contribuit la vanzarea petrolului si resurselor tarii pe 2 lei...si cand se scoala ala si se uita pe geam de la mausoleul lui si vede o mare de oameni cu furci si topoare, poate ii ingheata perfuzia in nas.
                    Tipic romanesc!
                    Oare cand te vei duce tu in fata casei vreunei panarame d`astea?

                    Lume,hai sa ne adunam !
                    Sa venim la proteste,sa blocam toate benzinariile !

                    Nu rezolvam nimic daca ne uitam la altii!
                    Le port un mare respect baietilor care au initiat aceasta miscare,si chiar daca la prima benzinarie nu au fost multi (in jur de 20),in final benzinaria s-a inchis ! Au pierdut cateva sute de lei bune!


                    28 decembrie · 15:00 - 17:00
                    Locaţie: Parcarea Kiseleff(rondul)

                    Mai multe informații: Urmatoarea intalnire va fi in pe data de 28 decembrie 2010 la ora 15:00 in Parcarea Kiseleff.Mai multe detalii legate de intalnire la fata locului!!!

                    Veniti chiar daca nu cunosteti pe nimeni!Intrati in vorba foarte usor cu ceilalti,pentru ca si ei sunt la fel ca noi!
                    Azi voi incerca si eu sa vin!
                    Unde`s multi puterea creste,mai ales ca au aparut rezultatele atunci cand au fost mai putini protestanti!

                    Event Facebook

                    Comment


                    • bravo pentru post! tot repetand acest protest se va aduna lume din ce in ce mai multa. chiar si cei din trafic care nu au habar dar se nimeresc sa fie acolo. trebuie sa facem ceva sa stopam hotia! vorbiti cu taximetristii ca aia vin multi (vorbiti cu cativa sa dea prin statie).
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • Azi lukoil buziasului benzina 4.96 si lukoil lidia 4.95
                        sigpic #

                        Comment


                        • Revin cu 2 video!
                          Primul eveniment
                          Al 2-lea
                          Se poate!

                          Comment


                          • MOL Craiova str. Brestei 5,05 lei 95

                            Comment


                            • de ce zambesti?
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • din obisnuinta am pus smile-ul ala

                                stiu ca e trist sa vedem pretul carburantilor cum creste dupa o zi pe alta, da' asta e. Nu prea cred ca o sa rezolvam prea multe cu protestele. :-?
                                Last edited by andr3w; 28 December 2010, 15:05. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google