Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vedem sambata.la ce ora e meciul?Poate nu avem loc pe locatia noastra.

    Comment


    • La 18:30 e meciul
      I have no special talent. I am only passionately curious.

      Comment


      • Eu zic sa ne intalnim direct la rompetrol...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Daca ati fi observat ce am scris mai sus, ultimele 3 posturi nu-si mai aveau rostul. Am scris ca intalnirea va fi la ora 17:00 la rompetrol.

          Sa ne gandim si pe cand vrem sa facem intalnirea comuna cu aradenii pt ca asa ba nu putem noi, ba nu pot ei. Sa stabilim o data cu vreo 2-3 sapt inainte cand putem sa confirmam cat mai multi prezenta.

          Deocamdata pt sambata asta:
          1.Mareom
          2.Crististreulea
          3.Csebalyn
          4.Boris
          5.Tm87kis
          6.Lau_swat
          7.Silviu
          8.Cristi_Xp
          sigpic

          Comment


          • Aplauze pt mare om
            PS: not high
            sigpic

            Comment


            • Eu sunt in CS,nu particip maine ,scuze
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • saracie saracie :-)

                naspa
                mergi sa incerci treapta 3a ? O sa iti simtim lipsa maine ...
                cu cine mai impartim noi semintele? Cu cine mai bem noi un citro?
                cu cine mai vopsim un stop ? Cu cine mai schimbam un led in bord si facem un mic pom de craciun :P
                Last edited by crististreulea; 14 March 2008, 22:41.
                sigpic

                Comment


                • Amu sigur esti high
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • @crististreulea : poate e offtopic dar ai reusit sa faci rost de aia cu logan club ?
                    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                    Comment


                    • Numere da, stickere nu. vad ca este cerere mare pentru ele, asa ca ma pun sa fac o lista, va iau banii si cind se aduna de macar 5 bucati, dau comanda.
                      financiar, momentan sint in pom si pomul in aer ... ceva timp de amu incolo
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Lasa ca iti dam noi azi o punga de seminte o impartim cu tine si un citro la 2 litri
                        prieteni stiu dece
                        today at 17 la rrom petrol
                        sigpic

                        Comment


                        • Nu trebuie sa-mi faci tu stickeru aia am gasit firma aici in lugoj doar o poza sa cu masina lu cineva care are stickeru eventual luata de mai aproape si se rezolva
                          Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                          Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                          Comment


                          • Salut Rudy,
                            uite atasat poze cu dimensiuni si font.
                            Attached Files
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • multam saptamana asta duc masina in service si porma pun alea
                              Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                              Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                              Comment


                              • Deci va dau warn la amindoi => discuti banateni
                                sau pe messânger
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google