Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe " gigi one man show ? Tu nu imi iei mie mincarea de la gura "
    sigpic

    Comment


    • Norby: ce sa facem cu tine ? Trebuia sa mergem in fata sa iti aratam pe unde sunt gropi si pe unde sunt denivelari. doar nu era sa te lasam sa iti lovesti bunatate de masina
      iar apoi ca niste gentlemeni ne-am dat la o parte ... din fata lu' maica-ta nu a ta

      LE: de abia astept tu sa iti iei carnetul si mama ta sandero

      Boris: asta e tare... dar era si mai tare sa o fi zis eu
      LE: gata off topic ca imi iau warn de la shtreulea
      Last edited by crististreulea; 31 March 2008, 18:59.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Vezi Boris ca sunt aici Deocamdata mai sunt 2 sapt pana la intalnirea comuna, asa ca nu are rost sa incepem de acuma cu lista si cu stabilirea orelor, dar un singur lucru va spun de acum. Vom merge din nou in coloana pana la Arad si pana acolo toti stim ca drumul este bun. Singura conditie este sa ma lasati pe mine in fata si sa nu ma depaseasca nimeni pana in Arad, ca sa evitam alte evenimente neplacute. Altfel eu nu vin.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by mareom View Post
          Vezi Boris ca sunt aici
          da jiji stim ca esti pe invisible pe mess,sa nute prinda camatarii,si toti care venim la arad venim cu ghezebeu,
          Last edited by crististreulea; 31 March 2008, 19:59.
          sigpic

          Comment


          • Sa ma treceti si pe mine pe lista. De vreo 3 ore sunt in TM. Voi fi prezent la toate intalnirile.

            Comment


            • Tiai facut mutatie pe timis ? Bun atunci simbata ora 16 daca e vremea frumoasa la stadionu dan paltinisanu sau ? Cei care merg la raliu simbata la deta,vedem noi mai e pina simbata
              sigpic

              Comment


              • Ca sa ajungem si noi cei care mergem la Deta la intalnire, propun pe sapt asta ca intalnirea sa aiba loc la ora 19:00, unde vreti voi (stadion sau rompetrol, depinde si de vreme)
                sigpic

                Comment


                • Mareom ,la intalnirea comuna peste 2 sapt,ce zici,ar fi idee buna ce am scris eu pe threadu intalniri LC Arad. ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Am vorbit cu seba mai'nainte. este retinut inca 2-3 zile in spital, din cauza centurii s-au blocat muschii de la spate, de acolo si durerea.
                    el e foarte optimist, inca mai crede ca se poate repara golanul

                    in alta ordine de idei, peste 2 saptamini aterizeaza tatamiu din germania cu un tir de marfa pentru firma unde lucreaza. evident nu se stie ora cind ajunge si cit o sa dureze descarcatul
                    tare cred ca ratez aradul
                    Last edited by crististreulea; 31 March 2008, 20:13.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • @Norby: Ideea ta este mai mult decat grozava, daca te referi la aia cu gratarele .
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by crististreulea View Post
                        Am vorbit cu seba mai'nainte. este retinut inca 2-3 zile in spital, din cauza centurii s-au blocat muschii de la spate, de acolo si durerea.
                        el e foarte optimist, inca mai crede ca se poate repara golanul
                        Mama, m-am speriat cand am vazut masina rasturant, oricum ma bucur ca se simte ceva mai bine

                        PS: insanatosire grabnica si mai mult noroc de acum incolo
                        ...de doi lei :p

                        Comment


                        • Gigi la ideea cu gratarele tre sa venim cu frigideru dupa noi,ca nu vrem sa iti ia careva mincarea de la gura haha
                          sigpic

                          Comment


                          • @boris: Sunt in delegatie timp de 2 luni, pana pe 31 mai.

                            Comment


                            • Felicitari si ne bucuram ca te vom avea printre noi
                              lau_swat esti pe susta ? sa nu te vada prietena ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Nu nu sunt eu, m-ai confundat
                                No, apoi blana
                                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google