PrEsTiGe 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc! Sunt ok difuzoarele!
    MY CLA

    Comment


    • De unde ai luat cauciucurile? Sunt in cautare de un set nou.

      Comment


      • Le-am luat de la mine din oras de la un magazin de piese auto. Ti le recomand cu incredere!
        MY CLA

        Comment


        • Un pret ? Tot caut pe net si sunt foarte derutat .[URL="http://www.laneks.lv/en/tests/read/ADAC-2014-sum2.html"] o dimensiune apropiata loganului , parca asta o ai acum pe masina , obs ca Hankook este pe locul trei si imi cam face cu ochiul din cauza pretului si locului din test

          Comment


          • Uite aici preturi.
            MY CLA

            Comment


            • Multumesc ....

              Comment


              • Am eu pe masina personala si in 50000 km au fost ok. Pro: sunt foarte ok pe ploaie, drum umed. Contra: foarte tari si galagioase ! mai ceva decat anvelopele de iarna. Pm daca vrea cineva 5 bucati in stare ff buna.

                Comment


                • Nu stiu cum se comporta pe umed si nici daca sunt galagioase. Le-am avut montate doar jumatate de ora, acum am rotile de iarna inca vreo 2 saptamani.... Pe uscat mi-au placut tare mult cum se comporta!
                  P.S La specificatiile tehnice scrie ca zgomotul produs este de 69db...
                  MY CLA

                  Comment


                  • Mi-am facut timp si am vopsit etrierele astazi. Cineva mi-a zis anul trecut cand le-am vopsit ca nu o sa reziste vopseaua la spray din cauza temperaturii, ei uite ca rezistat pana astazi fara sa se cojeasca.
                    Attached Files
                    MY CLA

                    Comment


                    • Cine ma ajuta cu un vt cu farurile vopsite in negru pe interior?
                      MY CLA

                      Comment


                      • Am dat eu cu spray negru cu vopsea mata, pe tamburii spate, n-a rezistat vopseaua jumatate de an... Vopsea dasta industriala o merge aplicata?
                        Attached Files
                        My turbo lag, give your MPI, a chance

                        Comment


                        • eu am dat 400 de lei si am vopsit tamburii si etrierele electrostatic.
                          dupa un an, tamburii erau ruginiti si vopseaua pe etriere era arsa.
                          acum le las asa. nu mai dau atatia bani si nici nu sunt genul sa mi le fac singur.

                          Comment


                          • Multumesc!!!
                            Pai dupa 1 an vopseaua pe etriere era ca si cand am aplicat-o. ( era si un spray deala ieftin)
                            Tamburii au ruginit intre timp, dar au rezistat si ei mai mult de jumatate de an...
                            Acum i-am facut cu un spray negru metalizat din dedeman, sper sa tina mai mult.
                            P.S: Ce parere aveti? Sa fac farurile negre pe interior?
                            MY CLA

                            Comment


                            • NU, in niciun caz. eu zic ca e mult mai bine acum, basca ca nu te iau gaborii atat de usor la ochi.
                              adica dupa un an nu era arsa ?! la cate grade rezista ? vopseaua de pe etriere.

                              Comment


                              • M-ar tenta sa le fac...
                                Nu era rezistenta la temperatura mare. Era un spray pe care scria Magic....
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google