Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    foarte frumoasa bara colegului MAT imi place la nebunie iar daca tot e vb de modificari hai sa ma laud si eu cu ce am mai reusit sa fac rost va rog sa ma scuzati pt claritatea pozelor dar ceva mai bun nu am avut barile sunt inca in lucru cea de fata urmeaza sa pun plasa in locurile goale iar cea de spate sa fac rost de ochii laterali de pisica si sa le vopsesc si sper ca in 2 - 3 saptamani sa fie sus pe masina. o zi buna colegi
    Attached Files

    Comment


    • #32
      @BOGDANEL88 salut si bine ai revenit printre noi.Si vad ca te-ai pus serios pe modificat masina cred ca va iesii superb loganul.Spor la lucru in continuare.
      Dar sa ma laud si eu cu al meu logan a primit astazi o noua sigla dacia.Voi reveni cu poze in curand ca nu le pot descarca din telefon.

      Comment


      • #33
        multumesc Ionut asa sper si eu ca masina sa reusesc sa o fac asa cum doresc eu ideea cu sugla noua cred ca o fur si eu de la tine si voi pune pe bara fata sigla noua

        Comment


        • #34
          Ar veni foarte bine mai ales ca avem aceeasi culoare.

          Comment


          • #35
            Am fost azi pe la voi in Petrosani , m-am intalnit cu @hd06usj, multumesc de tratatie si pe viitor as dori sa ma intalnesc cu cat mai multi mebrii.
            ps. @hd06usj are nr meu de telefon daca doreste cineva.
            sigpic #

            Comment


            • #36
              Salut adimrv!
              Si cu alta ocazie vei fii primit cu mare drag in umila noastra vale.Si pe viitor ne vom putea strage si mai multi membri pentru o primire si mai calduroasa.

              Am reusit pana la urma cu pozele cu noua sigla.Ms mult adimrv



              Sper sa se vada bine.
              [IMG=http://img543.imageshack.us/img543/5136/imagebw.th.jpg][/IMG]
              [IMG=http://img714.imageshack.us/img714/53/imageipe.th.jpg][/IMG]
              Last edited by IonutUSJ; 15 April 2010, 22:57. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #37
                Imi place cum a iesit. Felicitari !

                Comment


                • #38
                  Neata manup!
                  Cf?mersi a fost un cadou de la adimrv.Apropos ce faci maine pe la 12:30 vine kenjiro in vulcan

                  Comment


                  • #39
                    Ionut imi place la nebunie noua sigla trebe sa imi zici si mie de unde ai achizitionato da super pe masina

                    Comment


                    • #40
                      se potriveste super, cu mare placere IonutUSJ fostul Hd06usj
                      sigpic #

                      Comment


                      • #41
                        Am reusit de am si pus-o astazi nu am avut astampar.
                        @adimrv am facut cu nick-ul exact cum mi-ai spus.Inca odata mersi
                        @BOGDANEL88 cristeulea daca retin eu bine el se ocupa cu asa cv.

                        Comment


                        • #42
                          Neatza. Sunt liber ne intalnim pe undeva ?

                          Comment


                          • #43
                            buna seara eu in rutingul meu saptamanal (serviciu) vin la petrosani o data pe saptamana in ziua de joi, daca aveti nevoie de ceva ex. stiker sigla, sau ce pot sa va ajut , cu mare placere
                            ps. ionutUSJ are nr meu de telefon
                            sigpic #

                            Comment


                            • #44
                              Eu am nasul de nunta[a mea] si de botez al fetitei,din Petrosani.Sper sa va vad la anul,anul asta e criza si n-am nici o sansa.

                              Comment


                              • #45
                                si nasul meu de nunta si de botez al copilului este din Petrosani, dar eu ajung mai des in vale, numai sa dea caldura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google