Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    pai tocmai asta ma gandeam poate ne gasim o zi cand esti liber si mergem am2 sa luam ce trebuie si ne punem pe treaba te anunt cu siguranta Domnu o seara placuta tuturor

    Comment


    • #62
      Bogdan vorbim sambata la intalnire cel mai bine.

      Comment


      • #63
        IonutUSJ hai sa nu deranjam maimuta...ocupate tu in continuare de lista pentru intalniri...DOAR TU...cine doreste sa participe la intalniri isi exprima dorinta pe thread si tu operezi la lista...sper sa nu se supere nimeni...sa nu facem tiganie pe forum...accept orice sugestii pe forum...nelamuriri si reprosuri,P.M.,BIPURI,etc....multumesc pentru intelegere...sa nu stricam tot ce sa cladit pana acum...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • #64
          Oki.Asta seara nu fac lista ca sunt rupt de oboseala maine promit ca ma voi ocupa de toate demersurile.
          Numai bine tuturor!

          Comment


          • #65
            Salutare L.C.V.J. sa stiti ca astazi ma-m intilnit ADI MRV din Timisoara , in Petrosani la o cafea in Clubul Kheops .
            Pacat nu au venit mai multi membri L.C.V.J. la aceasta mica intilnire neprogramata dar anuntata numai de ieri de ADI MRV.
            Dupa cum vam spus am baut o cafea inpreuna si am dicutat despe cluburi in mica parte .

            Comment


            • #66
              ma bucur ca ne-am putut intalni azi , apreciez efortul si sper ca ne vom mai intalni
              sigpic #

              Comment


              • #67
                seara.. azi am facut skimbu de ulei la megane ( castrol magnetec 10w40) ulei varsat adus din germania eu de doi ani merg pe acelasi ulei de la acceasi persoana e de incredere si marfa e de calitate ... pretzul e de 25lei/litru.. inainte sa bag castrol mergeam pe aral cumparat la bidon sigilat din alte magazine si dupa cam 8000 km era cam varza... uleiu pe care merg acum si dupa 15.000 km parca e ca nou..

                NU FAC RECLAMA nu am niici un castig ... vreau sa va ajut cu o informatzie folositoare...

                PS: eu nu am incredere in uleiul de la Piese Auto nu cred ca e in bidon ce skrie pe ambalaj dar poate ma insel ... eu m`am convins de uleiurile din RO ... acesta este adus din germania ...
                Last edited by mat; 22 April 2010, 23:43. Reason: Automerged Doublepost
                http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                Comment


                • #68
                  Adi imi pare rau ca nu am putut veni dar am fost la munca poate saptamana viitoare daca voi fii liber

                  Comment


                  • #69
                    Ce este adus chiar "made in Germany" asa este...ai dreptate cu uleiul...
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • #70
                      Baieti ajutati-ma cu o parere de unde sa imi iau niste capete de bara mai solide(vreau sa imi pun cauciuce de 195 sau 205)

                      P.S.Luni ridic stikerele de la posta.Astazi mi-a venit coletul dar nu il pot ridica fiindca au program scurt.(din cauza unui deces)
                      Last edited by IonutUSJ; 23 April 2010, 13:48.

                      Comment


                      • #71
                        Da ADI MRV si mie im pare bine ca ne-am intilnit iar daca ma anuti din timp cind vi in vale ori unde ar fi eu sa stii ca am sa vin sa mai vorbim la cafa.
                        CA doar tiam promis ca fac eu cinste.

                        Comment


                        • #72
                          buna seara Logan Club Valea Jiului

                          Am facut un mik filmuletz cu ultima intalnire .. datzi clik pe avatarul meu si o sa gasitzi linkul la vizitator messages..

                          ATENTZIE : sar putea sa nu se vada prea clar din cauza ca inca se proceseaza la el, dar in scurt timp se va vedea bine ...

                          UN WEEK-END PLACUT
                          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                          Comment


                          • #73
                            Felicitari pentru filmare.M-am uitat la ea si e superba.

                            Pentru ceilalti care vreti sa o vizionati:

                            Comment


                            • #74
                              Bravo...a iesit belea...
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • #75
                                Mai ales muzica!!
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google