Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte frumos ....poate ne vedem cu andy joi...sau poate ocazitional , pana atunci..
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • ...si totusi aici e topicul de la bucuresti sau de la piatra...??? )) ca la prima vedere ai zice ca sunt pe forum la bucuresti (din pacate)
      Last edited by cristi3775; 8 September 2009, 15:06.
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Chiar si eu ma gandeam la un moment dat la acest lucru.......oricum, "bucuresteanul" e "moldovean" de-al nostru......
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • ai report cristi :|

          ps. hai ca am glumit..nu mai fi asa crispat
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Originally posted by DISSSEL View Post
            ...si totusi aici e topicul de la bucuresti sau de la piatra...??? )) ca la prima vedere ai zice ca sunt pe forum la bucuresti (din pacate)
            Diessel, din pacate, ceea ce nu ai inteles tu este faptul ca acei bucuresteni care s-au bagat in seama, sunt niste bucuresteni carora le pasa fff mult de clubul asta, au reusit sa puna pe picioare un Logan CLub Bucuresti fff bine inchegat, implicat in actiuni umanitare, sau alte activitati, etc.
            Dupa parerea mea, a unui bucurestean, care la origini este tot din Piatra, toata lumea are ffff multe de invatat de la LCB, sau alte cluburi din tara!!!
            Anyway, imi pare rau ca am ratat fulgerul de asera de la stadion, dar am fost plecat pana in bacau.
            On Topic(ca sa nu imi iau vreun cartonas): Daca se face ceva maine seara, dati-mi si mie un semn, mi-ar placea sa ne mai videm la o barfa mica, mai stau in Piatra pana joi dimineata!!

            Last edited by gionik; 8 September 2009, 20:51.
            sigpic

            Comment


            • @gionik-on topic- cartonas galben, off topic-ala rosu.....(glumesc)
              CAt despre un fulger...sincer nu stiu.....era fain daca ramaneai si joi. Vezi ca si Andy_x3m e in Piatra Neamt

              @jockere- nu sunt crispat, stai linistit
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • Intalnire LC azi ora 20.

                Comment


                • Se aproba..
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • Educativa intalnirea din seara asta.
                    Mai ales pentru Andrei
                    Andrei, se pare ca baietii veseli au incercat sa-ti ureze bun venit in club (sa-ti faca botezul) intr-un mod original DACIA . Oricum ai trecut cu brio testul . Bine ca ai gasit pedala ) (sau sa zic : Bine ca era parcarea goala?

                    Comment


                    • Hahhahaha. Multumesc de primire ... mi-am luat-o bine . Noroc ca sunt obisnuit cu surprizele de la vechea dacie. Chiar m-a amuzat tare botezul
                      Ma bucur ca m-am alaturat clubului
                      sigpic
                      LOGAN CLUB Piatra Neamt

                      Comment


                      • Frumoase poze...dar nu stiam ca aparatul tau, " prinde" si fantome...
                        cat despre "botez".......nu esti singurul care l-a primit....
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Baieti eu nu am cum sa ajung astazi la intalnire, trebuie sa fiu in alta parte cu treaba. Bafta!

                          S-a tinut intalnirea din asta seara?
                          Last edited by Jr Andrei; 12 September 2009, 20:58. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic
                          LOGAN CLUB Piatra Neamt

                          Comment


                          • da Andrei s-a tinut, dar s-a tinut de catre mine ...
                            In consecinta, joia viitoare se va hotari ca zi de intalnire ziua de joi. Ora 20.
                            Majoritatea vine joi deci joi va vi desemnata oficial.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Asta e viitorul nostru..:d..

                              PS:ce imi place cand si altii vizioneaza threatul nostru:..cristi3775, BC08VDS+, Jr Andrei+, mike26ro+, skandal
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google