Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de parca nu am mai pus...ia uita-te cateva pagini in urma....sa vezi poze de la intalnirea tinuta doar de mine sambata la stadion.
    Au mai tinut si altii singuri...deci nu e o raritate.
    Nu-i asa ca-s modest Geo?

    care se baga la : http://www.auto100.ro/products.php?id=1492
    sa fie transportul mai ieftin?
    Last edited by mike26ro; 8 October 2009, 16:08. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Pai tocmai de aeea spun...astept poze....
      Discutia de mai sus ...se muta aici: http://www.loganclub.ro/forum/cafene...-t6701p21.html
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • Mihai bag de seama ca tu vrei sa faci din logan lexus :-) ... Imi place cum gandesti :d
        sigpic
        LOGAN CLUB Piatra Neamt

        Comment


        • cat se poate imbunatatesc...cand nu...ma opresc

          Comment


          • da senzori de ploaiee......nu au?.........Cine iti face cuplarile electrice??
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • ba au...
              eu fac cuplarile....ca nu-ti trebe facultate...
              Tot ce e de facut la partea electrica fac eu...nu ma mai duc la nimeni. Ca toti sunt atotstiutori dar nu stiu nimic de fapt.

              Comment


              • Care e treaba la Piatra Neamt ?
                sigpic
                LOGAN CLUB Piatra Neamt

                Comment


                • Nimic nou sub soare.....sau sub poale de munte.
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • MAi facem ceva joi?!......daca da ..si unde.....caci la cum arata vremea afara....brrrr....
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • Pai de ce mai intrebi? Sigur ca facem , adica cine are de "facut" face si pe viscol.
                      Eventual merge la o cafea undeva mai calduros si mai discutam acolo , dar constructiv, nu ne imbatam.

                      Comment


                      • gata....a venit frigul,ce facem baieti ne bagam la caldurica la Open Mind??
                        sigpic

                        Comment


                        • Da...ar fi bine..la caldurica....Dragos..asta inseamna ca te vom astepta la o cafea?!
                          Cred ca, mai intai ne vedem la stadion (macar joia asta), si apoi daca se continua cu frigul, ne retragem la "barlog"....nu?! Astia zic ca nu mai tine frigul mult, dar dupa cate vad eu, s-ar putea ca saptaman viitoare sa imi montez "ghetele'.
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Cristi3775, ce sa zicem in legatura cu urmatoarea intalnire regionala? Ne-ar face mare placere sa o organizam la noi in oras. O sa discutam problema duminica la urmatoarea intalnire. Pe curand si drum intins fara evenimente.

                            Comment


                            • Originally posted by cristi3775 View Post
                              Da...ar fi bine..la caldurica....Dragos..asta inseamna ca te vom astepta la o cafea?!
                              Cred ca, mai intai ne vedem la stadion (macar joia asta), si apoi daca se continua cu frigul, ne retragem la "barlog"....nu?! Astia zic ca nu mai tine frigul mult, dar dupa cate vad eu, s-ar putea ca saptaman viitoare sa imi montez "ghetele'.
                              Ar fi bine totusi sa urmam acceasi "linie" a intalnirilor, ca doar nu suntem un grup de boschetari care se aduna prin crasme la caldura. Plus ca ne mai si numim Logan Club. (sau nu?) Sau iarna lasam deoparte telurile ,idealurile si promovarea, care ar trebui sa fie niste elemente cu o receptivitate primordiala in activitatea unui club?
                              Daca e ca grupul de membri (format din 4 sau 5 oameni) sa voteze "da" intalnirilor direct la crasma...atunci mergem la crasma dar fara masini, macar nu bem apa chioara si cafea lungita, mai bine o bere sau o sticluta de vin.

                              Comment


                              • ce sa spun... boschetari....inseamna ca toti suntem la fel ,ca vorba aia iarna trecuta am petrecut-o la Open Mind si nu am auzit pe nimeni sa plinga dupa cele -20 de grade de afara....
                                dar fie cum zice co-organizatorul,fara cafele lungite si bere fara alcool,ca de...boschetari..
                                apropo,era o intrebare sau sugestie,cum vrei sa o numesti!!!!!(domnule co-organizator)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google