Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scuze, am apasat gresit. logan 2 ph2.
    johnnie: 10879 euro parca imi amintesc ca era scris pe factura fara tichet rabla
    Semințele acelaș gust are.

    Comment


    • lucacel.vlad - sa o stapanesti sanatos. Totusi 0.9, ne poti spune daca iti face asa : https://www.youtube.com/watch?v=t93_JBlaOZU&t=38s
      Dimineata, la rece? Uita te atent la filmulet.
      PS> masina din video este a mea, are aprox 3300km..si nu ii dau de cap 2 mari reprezentante din bucuresti
      My turbo lag, give your MPI, a chance

      Comment


      • La "rece" face și a mea la fel.

        Apoi își revine.
        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

        Comment


        • La mine nu face asa momentan.

          Am doar 900 km.

          O sa fiu atent si eu sa vad daca observ ceva pe parcurs.

          Ai vorbit la vocea clientului, ei ce zic?

          Sent from my SM-G950F using Tapatalk

          Comment


          • Un pic peste 8000 km am eu... și nu, nu cred că e de vorbit la V.C.

            Mai repede cred că e de mers în service, dar pentru că în trecut am observat asta și la alte mașini / alte branduri, chiar nu-mi fac griji.
            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

            Comment


            • Salut!
              Am reușit sa îmi fac timp să postez nu doar să citesc pe forum.
              Plasare comandă: 31.07.2018
              Livrare: 04.10.2018 (comandată cu volan piele, venita făra-trecem peste . )
              Motor: 0.9 TCE+EASY R
              Nivel echipare: PRESTIGE SL PLUS
              Km parcurși ~860(foarte multumit pana acum, sper sa ramân cu acceași impresie și peste 5ani)

              Comment


              • Salut. Cum se comporta Easy-R?
                Last edited by 77sky; 18 October 2018, 19:11.

                Comment


                • Asta sa il intrebi peste vreo 8000km
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Hai sa zicem 10 000 Km, sa-i mai dam un pic de speranta (desi spune ca a citit forumul, deci a ales in cunostinta de cauza). A preferat dotari=confort in defavoarea fiabilitatii dovedite. Pana la urma ai ce iti doresti.

                    Comment


                    • Salut!
                      Raportat la nevoile mele zilnice excelent, transmisia easy-r a fost factorul determinant care a contat în alegerea mașinii(bineînțeles a contat si bugetul limitat la ~10.000Euro). Aveam nevoie de o mașină cu 5 locuri si pentru confort o cutie automată sau robotizată în speța de fată.
                      În cele două săptămâni de utilizare nu am întâmpinat problemele tehnice semnalate de ceilalți colegi, sper sa nu apară niciodată.
                      Experiență anterioara cu transmisie automată- vreo 6 ani cu Daewoo/Nubira 1.6 benzina (pensionată la onorabila vârsta de 19ani – prin programul PSIPAN 2018) si cu cea robotizată ~ 4ani cu un Smart fortwo-cdi (încă in activitate) .

                      Ps: mulțumesc pentru încurajari)

                      Comment


                      • Sa stii ca iti doresc sa o stapanesti sanatos, sa faci cati mai multi kilometrii fara niciun fel de probleme! Incepand cu tine sa nu mai auzim de necazuri la easy-r macar pana la 100 000 Km. Nu pot totusi sa ma impac cu atat de multe probleme la masinile noi. Eu am un 1.4 chel caruia nu am ce sa-i reprosez oricat de mult as cauta ceva (exceptie: varsta si dotarile, dar astea nu au legatura cu fiabilitatea - chiar si tabla este buna)

                        Comment


                        • Originally posted by CrisKN View Post
                          Salut!
                          ....comandată cu volan piele, venita făra-trecem peste ....
                          In acest caz ar fi trebuit sa se scada 100 de euro din pret. La mine a fost invers: cand am comandat-o volanul din piele nu era disponibil iar dupa trei luni a venit totusi cu piele.

                          Comment


                          • Si pana la urma acest material pe care dai 100 euro nu se uzeaza mai repede decat volanul simplu? Nuca din piele, care vine la pachet cu volanul, am inteles ca nu are viata lunga, iar schimbarea ei nu este tocmai usoara.

                            Comment


                            • Asa este mi-au returnat 100euro fapt pentru care s-a întârziat livrarea mașinii cu vreo 3 zile.

                              Comment


                              • Originally posted by abc View Post
                                Si pana la urma acest material pe care dai 100 euro nu se uzeaza mai repede decat volanul simplu? Nuca din piele, care vine la pachet cu volanul, am inteles ca nu are viata lunga, iar schimbarea ei nu este tocmai usoara.
                                Asta ramane de vazut. Pana acum, dupa 1 an si 4 luni si aproape 12.000 km este in stare perfecta. Este drept ca atunci cand masina este parcata pun mereu parasolarul in parbriz iar lateralele fata au folie termica si indiferent de cat de puternic bate soarele bordul si volanul nu se incalzesc decat in mers, prin parbriz. Despre nuca nu stiu, maneta la mine este altfel si nu o ating decat foarte putin iar partea superioara este nichelata/cromata. La mine a facut parte din dotarea standard, ca si MediaNavul, altfel probabil ca nu le-as fi ales.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google