Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu am pus pasla noua de capota si perete de foc sh si este alta diferenta, la 100 km/h, volumul la radio este la 7 si la 130 km/h este la 10. Problema este la vânt, ca nu este antifonata si devine zgomotoasa la rulaj.
    Last edited by aris86; 9 October 2018, 21:02.

    Comment


    • Consumul habar n-am care o fi, am facut doar 5 km cu sareta.
      Oare astia din reprezentanta imi pot activa computeru’ de bord?
      Ce ar fi de activat la tinichea?
      Keep walking...

      Comment


      • Originally posted by jonnie007 View Post
        ... mi se pare ca da oarecum in nas la plecarea de pe loc. Ma gandesc ca dupa ceva km s-o comporta altfel, sau ma voi prinde eu cum sa-i dau bice.
        Exact aceeasi impresie o am si eu dar cand schimb din treapta 1 in 2 parca isi da si mai puternic in nas. Poate la mine e si obisnuinta de a nu isi da in nas de la motorul de 2.0 l de Golf GTI pe care l-am condus 5 ani zilnic.

        Comment


        • ... șareta, cotiga, tigaie, tinichea.....bravo bro, zici că ai castigat-o la pufuleți cu surpriză.

          S-o stăpânești sănătos, zic
          Last edited by alex1ioan; 9 October 2018, 22:50. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Originally posted by jonnie007 View Post
            E devreme sa ma pronunt, Aris...abia azi am luat cotiga.
            ...
            Motorul, clar mai silentios comparativ cu 1.2, mi se pare ca da oarecum in nas la plecarea de pe loc.
            Are cumva oglinzi electrice si/sau incalzite?
            Cand ai luat 1.2-ul n-ai avut aceeasi senzatie la primele 5-6 - 10 plecari de pe loc? Probabil trebuie sa-i prinzi shpilul. (zic, nu stiu).


            Originally posted by alex1ioan View Post
            ... sareta, cotiga, tigaie, tinichea.....bravo bro, zici ca ai castigat-o la pufuleti cu surpriza...
            Asa e. Trebuia sa-i zica "bolid de lux" cum am vazut noi la tv.

            Comment


            • N-are oglinzi electrice si nici incalzite.
              Nu mai stiu cum era cu 1.2 la inceput, sunt 2 ani de atunci.
              Keep walking...

              Comment


              • Originally posted by Fanez View Post


                Asa e. Trebuia sa-i zica "bolid de lux" cum am vazut noi la tv.
                Tocmai că stia la ce se înhamă, nu l-a forțat nimeni.

                Comment


                • Vad ca iar au scumpit astia Ligheanu, respectiv 6860 prin Rabla. N-am fost pe faza, ca ma infigeam la editia B&W.
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Aceeasi senzatia o am si eu, vad ca e 9210 SL Plus 0.9 TCe, nu inteleg rationamentul.

                    Comment


                    • Originally posted by alex1ioan View Post
                      Tocmai c stia la ce se înham, nu l-a forat nimeni.
                      Nu oricine isi permite sa-si ia masina noua din 2 in 2 ani. El isi permite.
                      Peste 2 ani isi ia alta. Si eu as face la fel daca mi-as permite.

                      Comment


                      • Asa "masina" sa-ti tot iei la doi ani ... mai bine astepti un pic si iei la 5 ani "altceva" ca nu fac toti taximetrie/distributie de pizza

                        Comment


                        • Eu zic ca omu a avut motivele lui, si eu dupa logan si pana la seat schimbam masinile la 2 ani, dar era sh, la una noua deobicei pierzi mult daca o vinzi in primii 4 ani.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Am “descoperit” azi ca are si semnalizare pe impuls carutza. Altceva!
                            Parca si parbrizu’ e altfel, are ceva incalzire pe margine.
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Am vrut sa imi pun deflectoare de aer in fata rezervorului pentru stabilitate imbunatatita dar m-am uitat si am vazut ca sunt puse deja din fabrica. Chiar si cu ele, eu simt ca e destul de instabila.

                              Comment


                              • Originally posted by jonnie007 View Post
                                Am “descoperit” azi ca are si semnalizare pe impuls carutza. Altceva!
                                Parca si parbrizu’ e altfel, are ceva incalzire pe margine.
                                Semnalizare pe impuls din fabrica?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google