Vali2706's Little Red Devil!de 2 X Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #2
    Exteriorul e facut cu gust, dar interiorul nu. Prea mult rosu in interior nu arata bine.
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • #3
      si eu sunt de aceeasi parere...mult prea mult rosu! daca tie iti place e ok!!!
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • #4
        salut si bine ai venit printre noi!...masina e ok..si interiorul mie imi place....doar jantele sa le schimbi k nu prinde bine cu masina,i-ati unele cu spite multe pe culoare neagra;)cred k ar arata mai bine...parerea mea...spor la tunarit in continuare!
        sigpicLogan-Club-Ploiesti

        Comment


        • #5
          Salut.Hmm..cu ce sa incep? Ce as face eu in locul tau,sau mai bine zis..ce nu-mi place la masina.In primul rand,tot ce ai putut desface din interior ai vopsit in rosu,mie unul nu-mi place,si nici nu da bine.Ori vopsesti totul ori nimic.Oricum,gusturile nu se discuta.De banii dati pe vopsea,si timpul pierdut pt a le vopsi,mai bine adunam niste bani si puneam macar geamuri electrice fata.Neoanele alea rosii,de sub bord si de langa consola schimbatorului,nu dau bine deloc.Si in cazul acesta,gusturile nu se discuta.Bineinteles,ca daca adunai ceva bani,si nu ii dadeai pe neoanele alea din piata,iti schimbai macar iluminatul in bord.La exterior,hmm..mai bine luai autocolante Logan CUP,care arata mult mai bine.
          Ce-mi place la masina: bara MCV si autocolantul de pe stalpi.

          Spor la tunarit
          Cumpar volan de Duster

          Comment


          • #6
            mie-mi place combinatia de rosu cu negru. n-am observat eu bine sau ai combinatie rosu/negru si la ceasurile din bord? pentru ca mie-mi place enorm combinatia!
            o sa-i propun si lui Cristi sa-si faca
            Comanda modulul DRL de aici

            Comment


            • #7
              Da Mona si ceasurile sunt tot rosu cu negru i-am facut de lucru la saracul cristi acum

              @bidepa Da vad si eu pe strada logane cu jante spitate si imi plac mai mult ca ale mele dar deocamdata nu am finante pt ele,iar astea de pe masina au fost o afacere foarte profitabila

              @soboBN Sa stii ca ma-m gandit bine sa imi iau geamuri electrice dar in afara de confort nu aduceau nici un plus la frumusetea masinii iar eu cu vopsitul incerc sa scap de combinatia aia urata de culori din fabrica(negru gri cenusiu si gri deschis) Vrau sa fac absolut tot interiorul in negru si rosu.

              Da cu neoanele stiu ca am dat-o in bara dar is doar de proba pana reusesc sa imi pun leduri la pedalier

              La exterior mie alea logan cup nu imi plac si dungile o sa le vopsesc dar am pus folie ca sa vad cu arata ca e mai usor de lucrat cu ea

              Bara mcv o mai modific un pic...vreau sa tai grila sa pun plasa dar asta dupa sesiune

              Multumesc sobo,cum imi mai vin idei voi de pe forum sunteti primii care o sa auziti de ele si o sa vedeti poze in exclusivitate
              Last edited by vali2706; 14 June 2009, 14:29. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                Frumos si ingrijit, Bravos !
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • #9
                  Salut. Bine ai venit. Eu zic sa scapi de husa de pe volan ca nu arata bine;daca vrei ceva frumos imbraca-l in piele tot o combinatie rosu cu negru. Cobra de pe capota si tribalul de pe portbagaj......daca tie-ti place. Eu zic sa o faci cat mai simpla iar atunci cand vrei sa faci ceva la masina mai cere parerea si pe forum ca o sa-ti prinda bine. Sunt baieti talentati in photoshop aici si le poti spune cum vrei sa arate masina si ei ti-o fac ca sa vezi inainte cum arata. Spor in continuare.
                  Last edited by male_valy; 14 June 2009, 15:13.

                  Comment


                  • #10
                    Frumoasa si la interior si la exterior , Bafta
                    b 89 plk

                    Comment


                    • #11
                      La interior si la exterior se vede tot ce am "mesterit" din poze
                      Ceea ce nu se vede din poze este alarma cu deschidere portbagaj si ca e proaspat resoftata 1.4 furios

                      ce urmeaza:
                      filtru aer sport
                      si vopsit brate stergatoare,etrieri si tamburi in culoarea masinii


                      @male_valy am avut ideea asta dar nu am stiut la cine sa apelez sa imi imbrace volanu in piele fara sa il demontez

                      Comment


                      • #12
                        beton jantele
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Sa o stapanesti sanatos.
                          Imi place ca e rosie, la exterior si cam atat.
                          Nu-mi place interiorul, prea mult rosu.
                          Mie-mi place interiorul negru, cat mai negru, daca nu voi face la actuala masina interiorul negru (bord si consola, fete de usi, stalpi, plafon si panoul din spate de la luneta), urmatoarea va fi neagra toata la interior.
                          Jantele, ar fi aratat mai bine argintii.
                          Sunt cumva de Opel? Daca da, ai alezat gaura aia din mijloc, sau au mers asa "neprelucrate"?
                          Colantul acela cu numele forumului, pe lateral, da ca nuca-n perete.
                          Parerea mea, care este.
                          Parca dadea mai bine pe luneta cu folie, intr-un colt, jos.

                          Comment


                          • #14
                            Se vede ca este ingrijita, dar din punctul meu de vedere este mult prea "inrosita", dar acum fiecare cu gusturile lui

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by vali2706 View Post


                              @male_valy am avut ideea asta dar nu am stiut la cine sa apelez sa imi imbrace volanu in piele fara sa il demontez
                              parca streulea l`o imbracat al lui...
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google