TM 52 XXX (My MCV Adventures)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am avut folie pe fata dar am dat-o jos ca nu se descurca sotia mea cand a luat permisul, dar am sa-i pun folie cand mai da putin caldura...merci
    ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

    Comment


    • #17
      Clip LOGAN STEPPE

      Clip cu Dacia Logan Steppe (virtual).
      ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

      Comment


      • #18
        Ai dreptate sa sti cu folia, parca nu e terminata treaba asa cum e acum...

        Va rog daca stiti pe cineva sa lege instalatia electrica pentru oglinzi, mai ales sa fie din Timisoara...cu multumiri anticipat !
        Eventual un nr. de telefon sau un site de firma, m-ar ajuta mult.
        Last edited by TM52XXX; 11 January 2009, 23:46. Reason: Automerged Doublepost
        ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

        Comment


        • #19
          Nu mai posta consecutiv, ai 10 minute timp la dispozitie sa-ti editezi ultimul post..
          Linku' acela, www.ocse.srl.ro nu functioneaza? Eram curios ce-i pe acolo ..

          Comment


          • #20
            asteptam sa vedem cu bara de steppe cum iese:P
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #21
              ai gresit adresa
              oricum nu vreau sa imi fac publicitate chiar daca ma ocup cu asta...



              Cu bara de Steppe...am doar promisiuni, nimic concret, o oferta ceva... toti imi spun sa treaca putin din anul asta, da nu stiu cat, nu prea sunt rabdator la asa ceva...
              Sunt curios si eu cum va iesi, repet, mi-au spus doar ca se poate face , si, astept !
              Last edited by TM52XXX; 11 January 2009, 23:58. Reason: Automerged Doublepost
              ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

              Comment


              • #22
                am mai uitat ceva ce lipseste de la masinav

                un parasolar pe parbriz(nu mai stiu cum ii spune, parca asa) negru mat...pe langa aspect, este si poarte util pentru ca nu mai folosesti parasolaruldin interior , si face si mai mult intuneric in masina. deci nu te mai vfede politia ca nu porti centrura prin oras

                Comment


                • #23
                  PARASOLAR- da se poate, se poate face dintr-o fasie de folie neagra ce se pune pe geamuri, se si vede prin ea si poate sa fie si mai lata...
                  ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                  Comment


                  • #24
                    initial mi-am pus folie de geam, cum zici tu, dar nu prea imi placea cum se vede, si mi-am pus autocolant mat si nu se vede prin el. faci cum vrei.... o sa vina foarte frumos. si numarul de inmatriculare sa il muti mai jos, pe grila acea de fagure. o face mai agresiva.... doar o parere

                    Comment


                    • #25
                      arata superb , spor la tunarit in continuare
                      b 89 plk

                      Comment


                      • #26
                        bz26zzz
                        -bara va fi ca in avatar- steppe

                        Alexxutzu
                        Merci !
                        Last edited by TM52XXX; 12 January 2009, 00:33. Reason: Automerged Doublepost
                        ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                        Comment


                        • #27
                          la asta ma refeream :P
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            Felicitari arata bine masina ta desi MCV-urile nu ma atrag da al tau arata foate tare.

                            Sa o stapanesti sanatos si sa o plimbi fara incidente.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • #29
                              merci B53SDP
                              ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                              Comment


                              • #30
                                Greseala mea cu linku' , am lucrat 3 zile la rand a cate 16 ore, ma intelegi
                                Mai un set de angeleyes + xenon, niste pleoape.. si arata minunat.
                                Ce jante ai? Sunt pe 16? Talonul mi se pare prea mic, ptr. drumurile noastre (nu mi-o lua in nume de rau)
                                Maine duc si eu masina la folii, sper sa iasa frumos. In legatura cu parasolarul acela, este ilegal, nu? Pot cei care-mi pun folia sa imi dea omologare si ptr. el? Ai idee?
                                Poate ne vedem la vreo intalnire in Timisoara sau la cea de la Felix, sa fim si noi cu mcv-urile mai "activi"
                                Bafta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google