Vand Distantiere 0.7 Cm

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Distantiere 0.7 Cm

    Vand distantiere din aluminu 4x100 gaura 60.1 grosime 0.7 cm le-am avut pe clio pe spate cu prezoanele originale fara nicio problema.
    pret 100 ron
    contact 0729 001 099
    am citit regulamentul si sunt de acord cu el
    Attached Files
    Can't touch this !

  • #2
    salut

    poti sa pui o poza cum arata pe spate???? multumesc


    PS. vreau sa vad cat de mult ies
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • #3
      Le-ai folosit cu prezoane putin mai lungi, nu ? Stiu ca la 0.5 se pot folosi prezoane normale insa la 0.7 oare merge ?
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • #4
        asta cred si eu ca iti trebuie prezoane mai lungi...... ca eu la jantele de aluminiu am prezoane scurte
        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

        Comment


        • #5
          eu le-am folosit la clio-ul meu deoarce jantele vechi aveau et 49 si imi atingeau un pic in carenaj pe spate. am folosit prezoanele originale fara nicio problema ramanea iesita si buza de centrare de pe tambur ca sa stea janta centrata. poza o sa caut...dar mai degraba daca te intereseaza ne intalnim si le probam prin sectorul 4 de preferat
          Can't touch this !

          Comment


          • #6
            Ok, si ai folosit prezoanele originale ale masinii ? Sau ai cumparat altele ?
            Scuze, am citit aiurea primul post. Acum am vazut ca ai folosit pe cele originale.
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • #7
              am specificat...am prezoanele originale ale masinii pe care le-am folosit cand am avut jantele de aliaj si distantierele. distantierele au fost facute la comanda special ca sa nu schimb prezoanele originale.
              Can't touch this !

              Comment


              • #8
                Eu am deja inele de centrare la jantele de vara.
                Banuiesc, de fapt logica imi spune ca daca pun distantierul dupa aia abia mai intra inelul de centrare si janta sta pe tambur sustinuta doar de prezoane.

                Am dreptate? in sensul ca nu se pot folosi aceste distantiere ? in combinatie cu inele ?

                Comment


                • #9
                  exact. de aceea nici eu nu le pun. am inele de centrare la jantele astea de acum iar daca pun distantierele roata va sta doar in inel si prezoane. daca n-ai inel de centrare sunt ideale.
                  Can't touch this !

                  Comment


                  • #10
                    poze scuze de intarziere
                    Attached Files
                    Can't touch this !

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Drogas View Post
                      Eu am deja inele de centrare la jantele de vara.
                      Banuiesc, de fapt logica imi spune ca daca pun distantierul dupa aia abia mai intra inelul de centrare si janta sta pe tambur sustinuta doar de prezoane.

                      Am dreptate? in sensul ca nu se pot folosi aceste distantiere ? in combinatie cu inele ?
                      Stai linistit pentru ca tu avand inele de centrare janta oricum nu mai atinge gaura de mijloc a butucului. Sta pe inel si pe prezoane indiferent ca ai sau nu distantiere. Dupa montarea distantierului s-ar putea ca inelul de centrare sa intre la fix pentru ca buza e destul de larga eu insa nu prea ma simt in siguranta cu prezoane practic scurtate cu 7 mm ...

                      PS uite cum e la mine fara niciun distantier, janta sta doar in inelul de centrare plus prezoane, necesita inele pentru ca gaura nu e de 60.1 sa vina fix pe fix. Oricum este un compromis chiar si-asa, d-apoi si cu distantiere ...
                      Attached Files
                      Last edited by 827sam; 7 February 2013, 14:28.
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • #12
                        up .10 caractere.
                        Can't touch this !

                        Comment


                        • #13
                          negociabil.

                          rezervate pana vineri

                          rezervate pana vineri
                          Last edited by Ionut.11; 13 February 2013, 10:00. Reason: Automerged Doublepost
                          Can't touch this !

                          Comment


                          • #14
                            s-au vandut !
                            Can't touch this !

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google