[VAND] Oglinzi electrice MCV

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Oglinzi electrice MCV

    Vand oglinzi electrice MCV originale 150 RON/buc
    Livrarea se face cam in 9-10 zile de la comanda pentru ca dureaza cam 6-7 zile pana vin de la distribuitor. Daca o sa fie cerere mare o sa comand mai multe seturi si atunci o sa dureze 1-2 zile
    Attached Files
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

  • #2
    ai cumva si albastru egee
    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

    Comment


    • #3
      cele de MCV sunt negre. le vopsesti tu daca vrei
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        Originally posted by Shenny View Post
        ai cumva si albastru egee
        alea la care te referi tu sunt oglinzi de Prestige si sunt mai scumpe dar nu am
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • #5
          spune-mi te rog care este diferenta intre cele mcv si cele prestige
          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

          Comment


          • #6
            cele de prestige au capacul care se vopseste in culoarea caroseriei, iar cele de mcv nu au acel capac. adica cum este cea din poza de la avatar



            <------
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              haideti fratilor, nu mai vreti nici unul oglinzi de MCV?
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • #8
                daca nu gasesc de Prestige, o sa iau eu un set de mcv
                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                Comment


                • #9
                  Salut ma intereseaza pe mine un set dar manuale daca ai??????????Astept raspuns

                  Comment


                  • #10
                    cele manuale sunt 220 lei fara tva bucata.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #11
                      Sunt mai scumpe decat cele electrice?
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • #12
                        de necrezut, da. am auzit acest lucru prima data pe un forum concurent si nu mi-a venit sa cred. acuma ca stiu de la furnizorul lui stresu stiu ca chiar asa este. din pacate
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by blondu_75 View Post
                          Salut ma intereseaza pe mine un set dar manuale daca ai??????????Astept raspuns
                          si pe mine ma interesa un set de oglinzi manuale dar m-am potolit cand am vazut cat costa. nu o sa aduc pentru ca e clar ca nu o sa dea nimeni atatia bani pe un set din asta.
                          in concluzie: NU am si nici NU o sa am oglinzi manuale......pana la urma cred ca o sa imi pun si eu electrice...nu imi trebe sa conectez firele...le reglez cu mana odata si gata...ca doar nu umblu la ele toata ziua
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • #14
                            Imi cer scuze pentru off topic dar nu ma pot abtine. Eu nu inteleg ce rost mai are sa iti schimbi oglinzile manuale cu altele electrice daca tot manual o sa le reglezi

                            On: bafta la vanzare !

                            Comment


                            • #15
                              Pai eu zic sa-ti iei electrice si te costa exact cit cele manuale.(cablaj+joystich).
                              Deci in cocluzie se merita sa ai oglinzi electrice dar costa putin.
                              Numai bine si......Hristos a inviat!
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google