[VAND] Oglinzi electrice MCV

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    up....................
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

    Comment


    • #47
      Am adus la vanzare si oglinzi de prestige: 160 RON/buc + 10 RON vopsit un culoarea masinii.
      Termen de livrare: 6 zile nevopsite, 7-8 zile pentru cine le vrea si vopsite
      sigpic
      Logan 1.4 Dynamic Blue

      Comment


      • #48
        banuiesc ca tot electrice

        Comment


        • #49
          pai, daca sunt de prestige?......

          Comment


          • #50
            nu exista oglinzi de prestige manuale
            sigpic
            Logan 1.4 Dynamic Blue

            Comment


            • #51
              Originally posted by stresu View Post
              Am adus la vanzare si oglinzi de prestige: 160 RON/buc + 10 RON vopsit un culoarea masinii.
              Termen de livrare: 6 zile nevopsite, 7-8 zile pentru cine le vrea si vopsite
              Pai oglinzile de Prestige nu sunt gata vopsite
              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

              Comment


              • #52
                Daca era o intrebare, nu. Oglinzile de prestige nu sunt gata vopsite, vin pe negru la fel ca si cele de MCV. Diferenta intre oglinzile de MCV si cele de prestige este ca cele de prestige au in spate un capac detasabil care se poate vopsi in culoarea masinii, oglinzile de MCV sunt dintr-o singura bucata
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • #53
                  nu...dar ti le vopseste el inainte sa ti le trimita. ce nu ai inteles?
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by alindrgn View Post
                    nu...dar ti le vopseste el inainte sa ti le trimita. ce nu ai inteles?
                    Credeam ca cele prestige sunt vopsite din fabricatie. Si era o intrebare nu inteleg de esti, tu, esti asa de ofuscat ... nu am voie sa intreb?

                    Originally posted by stresu View Post
                    Daca era o intrebare, nu. Oglinzile de prestige nu sunt gata vopsite, vin pe negru la fel ca si cele de MCV. Diferenta intre oglinzile de MCV si cele de prestige este ca cele de prestige au in spate un capac detasabil care se poate vopsi in culoarea masinii, oglinzile de MCV sunt dintr-o singura bucata
                    vreau si eu un set de oglinzi Prestige fara a fi vopsite. Le vopsesc eu.
                    Last edited by Moonshadow; 12 May 2009, 22:49. Reason: Automerged Doublepost
                    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                    Comment


                    • #55
                      da-mi un PM cu datele tale de contact. Maine fac comanda si sapt viitoare le ai. salut
                      sigpic
                      Logan 1.4 Dynamic Blue

                      Comment


                      • #56
                        @Shenny: nu am nimic cu tine. probabil trebuia sa formulez altfel. no offence
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by stresu View Post
                          da-mi un PM cu datele tale de contact. Maine fac comanda si sapt viitoare le ai. salut
                          Ai PM................

                          Originally posted by alindrgn View Post
                          @Shenny: nu am nimic cu tine. probabil trebuia sa formulez altfel. no offence
                          OK.......................
                          Last edited by Moonshadow; 12 May 2009, 23:05. Reason: Automerged Doublepost
                          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                          Comment


                          • #58
                            Baieti, nu va certati, raspund la orice intrebare, asa e politicos
                            sigpic
                            Logan 1.4 Dynamic Blue

                            Comment


                            • #59
                              sus cu oglinzile
                              sigpic
                              Logan 1.4 Dynamic Blue

                              Comment


                              • #60
                                sus cu oglinzile
                                sigpic
                                Logan 1.4 Dynamic Blue

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google