Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stichere cu GPL faci?

    Comment


    • @B-83 RMJ - inca mai caut fontul pt scrisul nr 2..cel cu peugeot. daca il ai tu..e si mai simplu..sau macar sa imi spui cum se numeste!
      @mihaitzamcv - am vb la tel...comanda e in lucru!
      @virago - comanda e in lucru!
      @gimy - comanda e in lucru!
      @mikutzu - cand voi avea stikerul..am sa te anunt. oricum..poti sa urmaresti si topicul!
      @lungu dan - pot face si stikere cu GPL.

      am raspuns si la pm-uri. in caz de am uitat pe cineva..imi cer scuze si astept msj-ul dvs!
      Attached Files
      Stickere auto personalizate

      Comment


      • salut, schimba fontul la PEUGEOT si pune-l cum e in cealalta poza. e ok si asa
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • stikerele mele ?

          Comment


          • Dacă faci stikere cu gpl asi vrea si eu 4 bucăti,dar să fie micute cum sunt la masinile cu gpl din fabrică,si un stiker cu logan club micut să-l pun pe lunetă intr-o parte.

            Comment


            • ti-am trimis e-mail, sa-mi spui daca l-ai primit

              Comment


              • @virago, @mihaitzamcv, @gimy, @b-83-rmj - comenzile voastre sunt gata..poze mai jos!
                @ionut c. - stikerele aurii sunt gata, precum si stikerul de luneta!

                am trimis si pm-uri celor care m-au intrebat cate ceva!
                sper ca nu am uitat pe nimeni..eu zic ca am rezolvat tot!
                stikerele cu gpl le voi face zilele urmatoare.
                Attached Files
                Stickere auto personalizate

                Comment


                • ok..masina abia asteapta sa fie spalata si inscriptionata..

                  Comment


                  • LA mine de ce nu e B din club ca si cel de pe site?!

                    Si cel de pe luneta mi-l poti schimba ?(sa fie cel scris de mana ca pare mai frumos).
                    Sper ca nu te superi...
                    Last edited by virago; 24 April 2010, 21:54. Reason: Automerged Doublepost
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • @virago - se schimba..le fac cum ai cerut. nu se pune problema de suparare..clientul trebuie sa fie multumit..happy!
                      Stickere auto personalizate

                      Comment


                      • Multumesc frumos. Sigur nu e problema nu?!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • super auriul ...abia astept sa le primesc si sa le lipesc, mai e cel pt bebe si steguletele negre si totul e perfect !!! multumesc !

                          Comment


                          • Originally posted by turturel View Post
                            @virago, @mihaitzamcv, @gimy, @b-83-rmj - comenzile voastre sunt gata..poze mai jos!
                            @ionut c. - stikerele aurii sunt gata, precum si stikerul de luneta!

                            am trimis si pm-uri celor care m-au intrebat cate ceva!
                            sper ca nu am uitat pe nimeni..eu zic ca am rezolvat tot!
                            stikerele cu gpl le voi face zilele urmatoare.
                            Cum ti-am mai zis vreau 4 stikere cu gpl dar să fie micute si unul cu logan club micut pt lunetă cu scrisul de mână.Cât costă toate si cum le trimiti?

                            Comment


                            • ti-am dat ieri pe privat adresa. ti-am spus si la telefon. astept coletul! nu mai e nevoie sa suni. poti eventual sa anunti pe forum daca vrei. mersi.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • Multumesc mult pt detalii si pt modificarea comenzii (putin modificata).
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google