Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gata si pozele.
    Attached Files
    House is in the house

    Comment


    • cat ma costa stickerele LOGAN CLUB 2 buc unul logan cu rosu si club cu alb si celalalt logan cu galben si club cu alb,sunt stickerele care vin pe parbriz fata
      iar pe L-ul de la logan sa fie decupat "bucuresti" la ambele...vezi postul 263 poza 2
      Last edited by AGENTUL NYT; 19 April 2010, 14:09.
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • salut..vreau 2 seturi LOGAN CLUB unul rosu (logan) cu galben(club) si unul cu alb(logan) cu rosu(club) plus doua stickere (postul 301 poza nr.3). Acelasi sticker - una bucata ( poza nr. 3) dar o idee mai mare fontul(sa-l pun pe capota portbagaj sub 1.4 mpi)

        Comment


        • astept si eu poza cu stikerul de care am vorbit la telefon. sper ca ai vazut si mail-ul de la mine!
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • ai putea sa-mi trimiti stickerul de la postul 9?dar as vrea doar unul...si care ar fi taxa de transport?

            Comment


            • @micutzu - acel stiker nu il am..pt moment.
              @adi_b, @gimy si @b-74-nyt - aveti pm!
              @ionut.c - am vb la tel!
              @b-83-rmj - mai jos ai poza cu stikerul. am vazut si mail-ul tau!
              @dominum si @ucn - va multumesc de recomandari si poze!
              @virago - comanda ta e in lucru!

              raspund mai greu la pm sau pe forum din pricina prgramului de servici..imi cer scuze pt asta. citresc orice mail sau pm!
              Attached Files
              Stickere auto personalizate

              Comment


              • ok mersi...daca il faci imi dai si mie un pm?

                Comment


                • Merci turturel! Mai pune un set (parbriz cu luneta, si pe L V.Jiului) ca mai vrea un prieten din clubul nostru! Oricum te sun deseara sa vad daca mai doreste si altcineva!!
                  P.S: man ma surprinzi cata rabdare ai sa vorbesti atata cu fiecare dintre noi!!!Felicitari.
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • gata si pozele, multumesc turturel, urmeaza sa pun si folia pentru stalpi dar nu acum, o pun cand imi pun folie pe geamuri la o firma, ca sa nu o stric
                    Attached Files
                    sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                    Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                    Comment


                    • scuzati calitatea pozelor sunt facute cu telefonul, recomand turturel, super baiat
                      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                      Comment


                      • Originally posted by B 74 NYT View Post
                        cat ma costa stickerele LOGAN CLUB 2 buc unul logan cu rosu si club cu alb si celalalt logan cu galben si club cu alb,sunt stickerele care vin pe parbriz fata
                        iar pe L-ul de la logan sa fie decupat "bucuresti" la ambele...vezi postul 263 poza 2
                        pentru bucuresti , stikerele cu LOGAN CLUB pentru parbriz , se procura de la organizator si co-organizator . turturel nu va face aceste stikere.

                        Comment


                        • as dori ca acest post sa nu se considere up..deoarece voi pune mai tarziu poze..este doar o explicatie.
                          am vorbit cu dl skandal si m-a rugat ca stikerele cu logan club pt parbriz sa nu le mai comercializez in bucuresti..dansul le va acorda in functie de contributia fiecaruia. de asemenea am vb si cu dl cristixp si am stabilit acelasi lucru.
                          acum..ramane la latitudinea dvs de unde veti procura aceste stikere pt parbriz.

                          in discutia cu dl skandal acesta mi-a spus ca nu e nici o problema daca comercializez stikere de luneta cu logan club.ro, protectii de praguri sau autocolant de stalpi..precum si diverse stikere ce nu au legatura cu forumul..asadar puteti comanda cu incredere in continuare.
                          colegii din bucuresti: v-as ruga sa nu insistati in legatura cu aceste stikere de loganclub pt parbriz..adica daca le doriti musai le procurati dvs din surse propriii sau dupa forum..de la dl skandal. sper sa ma intelegeti si sa nu va suparati in legatura cu acest aspect.
                          pt colegii din restul oraselor: pana acum nu am primit alte sesizari cu privire la vanzarea acestor stikere..nici de la dl cristixp..nici de la alti organizatori..asadar puteti comanda in continuare toata gama de stikere.

                          va multumesc si astept in continuare comenzile dvs!

                          p.s. sper ca nu e o problema textul bolduit..am zis sa sara in ochi..sa se inteleaga mai usor.
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • Dl. Skandal are dreptate in ceea ce spune.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • cand sunt gata si stikerele celalalte sa imi spui te rog un pret pentru fiecare.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • Vreau 20 de stickere Logan Club .. sa imi dai si mie pe prv un pret si sa iti trimit datele dca nu le mai ai ca si mi le trimiti !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google