[Vand] Stickere, Suporti De Numere Loganclub, Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Stickere, Suporti De Numere Loganclub, Etc

    Am zis ca hai sa imi fac si eu un topic pe aici deci treaba sta in felul urmator.. Vand urmatoarele produse, toate in limita stocului disponibil...unele comenzi s-ar putea sa dureze 2-3 saptamana pana sa le primiti.

    Trimit prin posta, curier, plata rambus, (taxele postale sunt suportat de catre d-voastra)
    In unele locatii asigur transport gratuit (Brasov, Bucuresti, Galati, Bacau, etc)


    Stickere LoganClub - 5 lei setul
    Comanda se face personalizata pe cluburi (ex. Cluj, Sibiu, Brasov, etc ii necesara o comanda de minim 5 bucati pentru a onora comanda).

    Suporti de numere LoganClub - 14 lei setul
    Disponibil cu : Scris alb pe fundal negru
    Scris negru pe fundal alb

    Filtre De Habitaclu Logan Cu Carbon Activ - 50 de lei bucata
    Marca - Zero Pollution



    Pentru Cluj mai am si sigle LoganClub Cluj - 5 lei Setul


    Preturile sunt negociabile la toate produsele infara de stickere, in functie de comanda !
    Attached Files
    Last edited by valeriuciprian; 7 December 2009, 21:02.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

  • #2
    Se mai adauga si un set de boxe Somogy Audio Line Sunt facute in atelier de tamplarie dupa indicatiile producatorului, de camera, putere 2x200 W reali. Pret. 500 Ron Poze deseara.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #3
      vreau si eu un set de suporti pentru numere....te astept la intalnirea regionala de la Brasov
      *****
      sigpic
      http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

      Comment


      • #4
        Deoarece am primit un ultimul timp mai multe telefoane pentru stickere fac un Up la post... deci stickerele as dori daca se poate sa ia organizatorii de intalniri si ei sa le distribuie mai departe deoarece daca dau la fiecare pe bucata pretul iese mult mai mare... pretul este 5 lei pe bucata si min 5 bucati !

        Inca o rugaminte cine vede topicul... poate sa dea cate un UP ! castigul este minim din asta, mai mult pentru promovare!
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #5
          Stickere LoganClub - 5 lei setul ( setul insemnand cate bucati? ) ca mar interesa si pe mine 1 set.astept raspuns. Stima !!

          Comment


          • #6
            1 set... 1 bucata.. se zice set deoarece contine si www.loganclub.ro de pe spate...
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #7
              Am inteles,mar fi interesat si pe mine dar din pacat tu trimeti doar de la 5 bucati in sus iar eu aveam nevoie doar de una.oricum multumesc frumos si bafta la vanzare

              Comment


              • #8
                de cand caut si eu un set de stickere si un tricou cu logan club si inca nu am gasit sa iau 1 set stick-er si un tricou...mai astept pana voi gasii pe cineva sa dea si la bucata.

                oricum upppppp si de la mine !!!!!!
                "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

                Comment


                • #9
                  daca cumpara cineva din Buc placute pt numere cu Logan Club !! vreau si eu un set si sa ma anunte ce si cum sa dau banii..sau sa ne strangem mai multi sa facem comanda !!
                  sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                  Simply Stance

                  Comment


                  • #10
                    Salut! M-ar interesa si pe mine 2 stickere LoganClub. UP

                    Comment


                    • #11
                      Salutare, pai daca iei tu doua, iau si eu doua si poate se mai baga cineva din bucuresti sa le luam impreuna. UPPPP si de la mine!
                      "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by grecu_28golan View Post
                        daca cumpara cineva din Buc placute pt numere cu Logan Club !! vreau si eu un set si sa ma anunte ce si cum sa dau banii..sau sa ne strangem mai multi sa facem comanda !!
                        daca se rezolva problema si la mine dua seturi

                        Comment


                        • #13
                          Da mersi deci macar 5 seturi sa fie pentru o comanda... :| ca altfel nu reusesc sa le fac la pretul de mai sus...
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #14
                            deci pana akuma avem 3 seturi de suporti de numar...dar se poate asa 2 la iasi-1 la bucuresti si etc? sau toate 5 trebe sa fie din Bucuresti??? HAI DIN BUCURESTI care se baga la SUporti de numere? eu vreau un set
                            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                            Simply Stance

                            Comment


                            • #15
                              cred ca keanu se refera la stickere, nu la suporti in postul de mai sus.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google