[Vand] Stickere, Suporti De Numere Loganclub, Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Va rog sa confirmati fiecare cand au ridicat stickerele si suportii, multumesc !

    Pe Stock suporti de numere doar placuta ALBA cu scris NEGRU
    Last edited by KeanuRev; 22 February 2011, 23:28. Reason: Automerged Doublepost
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #47
      salut keanurev, din bucuresti te deranjez.
      ma intereseaza si pe mine un set de stikere logan club bucuresti si un set de suporti numere sris alb pe negru.
      spune-mi daca ai si cat face.ms

      Comment


      • #48
        Si pe mine ma intereseaza un set de suporti de numere si stikerul cu loganclub,de mult il vreau.
        Daca ne combinam 2 insi, adica 4 suporti de numere si 2 stikere loganclub,se onoreaza comanda?
        Tinc fest !!

        Comment


        • #49
          La suporti de numere se rezolva stickerele in schimb trebuie sa luati legatura cu skandal
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #50
            Raz' imi trebuie si mie un suport de numar pe fata, ca mi l-o rezemat careva in parcare.

            Comment


            • #51
              Aha ,la intalniri e cam greu, lucrez week-end-urile, fara intalniri nu o pot primi?
              Tinc fest !!

              Comment


              • #52
                Filtru polen mai ai si la ce pret cu tot cu taxe postale?
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • #53
                  salut vreau si eu un set de suporti de numar pe negru cu scris alb se poate????

                  un set de suporti de numar si un tricou marimea M cu logan club mioveni se poate si cat ma costa????
                  Last edited by AG-86-TMY; 20 May 2011, 20:30. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #54
                    Sa imi dai si mie un p.m cand mai faci rost de suporti de numere pe fundal negru si scrisul alb,vreau si eu un set.

                    Comment


                    • #55
                      Eventual faceti o lista cu suportii de numere si cand se strang cel putin vreo 20 de seturi dau comanda pentru ele ca altfel.... dau comanda la 50 de seturi.. min. 100 buc. si eu raman cu ele 1 an de zile pe stoc pana se dau....
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #56
                        Ok cam cat costa un set cu tot cu transport? e mai mult de 25 de lei?

                        Incep eu lista:
                        1.Cosmin
                        Cn se mai baga?

                        Comment


                        • #57
                          salut, vreau si eu un set de suporti numere cu logan club, pe negru cu scris alb... se poate trimite?
                          Logan laureat 1.2

                          Comment


                          • #58
                            pentru keanurev mai primesti comenzi ? ex stickere pt bucuresti 0769249397 tias fi recunoscator multumesc

                            Comment


                            • #59
                              cat costa 2 bucati suporti numere cu transportul pana in dambovita? astept pm!
                              Last edited by nicu_rcn; 18 April 2012, 21:49.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                vreau si eu un pret pentru 4 bucati 2 pe alb si 2 pe negru sau de care ai pe stock + transport...astept PM!
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google