Votati Noul Organizator De Intalniri Logan Club Craiova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Votati Noul Organizator De Intalniri Logan Club Craiova

    Avand in vedere ca leo_negrescu face parte din Logan Club Banie nu vedem de ce ar fi moderator aici asa ca propun sa se voteze un nou ORGANIZATOR DE INTALNIRI si cu aceasta ocazie sa avem si un CO-ORGANIZATOR

    P.S. Argumentati votul !!

    Co - organizatorul o sa se voteze intr-un alt sondaj, asta dupa ce o sa se incheie votul pentru organizator.
    14
    Shadow
    78.57%
    11
    DOW
    7.14%
    1
    KID
    14.29%
    2
    DRS
    0.00%
    0

    The poll is expired.

    Last edited by balacipaul; 12 April 2012, 09:40. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    un punct de vedere daca se poate spune...
    - un organizator trebuie sa aiba ceva vechime in club, sa fie cunoscut adica sa aiba ceva posturi pe forum, cu alte cuvinte sa se afirme pentru ca ceilalti colegi, de club, sa stie cam cum si ce gandeste , in linii mari.
    - inainte de a deschide un poll cu potentialii candidati eu cred ca trebuia initiata mai intai o discutie pe tema asta .

    sper ca nu am suparat pe nimeni cu ceea ce am zis mai sus, pe cei noi sau pe cei vechi
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • #3
      Tocmati de asta am zis ca fiecare sa isi argumenteze votul ca sa nu se creeze discutii in ceea ce priveste votul. Ca este foarte usor sa bifezi si sa dai vot fara sa stie nimeni cum si de ce ai gandit ce ai votat.

      Discutie pe tema asta din cate stiu eu a avut loc saptamana trecuta cand ne-am intalnit la ROMPETROL
      LoganClub Craiova

      Comment


      • #4
        Da, asa este, am vorbit la Rompetrol la ultima intalnire... eu am votat "SHADOW" pentru ca este persoana care s-a ocupat de club inca de la inceput, stie sa foloseasca foarte bine forumul comparativ cu altii , dupa cate am vazut este o persoana cu capul pe umeri si chiar merita aceasta functie !!

        Comment


        • #5
          Nu va suparati , dar ar fi trebuit sa se vada cine a votat .. sa nu apara cineva din exterior sa voteze aiurea .. sfatul meu e ca fiecare membru craiovean sa isi motiveze public votul si sa se tine cont in special de ce se posteaza .. nu de numarul voturilor .. sau luati legatura cu un super-moderator sa modifice poll-ul si sa-l faca public .
          Scuze de off ..

          Comment


          • #6
            remarca OK @ MihaitzaMCV, credeam ca la mine la PC e ceva
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • #7
              Tocmai de asta am zis ca fiecare sa argumenteze votul nu doar sa apese un buton , am vb cu un moderator sa faca voturile publice.
              LoganClub Craiova

              Comment


              • #8
                @Tek_Ids iti dau dreptate aici!
                nu stim care va fi noul organizator!!!
                1-vechime pe forum
                2-posturi,sa fie cunoscut
                3-cunoasterea forumului 70%+

                in rest no comment !

                VA DORESC O ZI BUNA !
                Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                Comment


                • #9
                  e doar o parere, acum fiecare face cum crede, dar .....
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • #10
                    in fine oricum !!! nu trebuia sa se ajunga aici. . . daca unele persoane au dorit lucru asta
                    Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                    http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                    Comment


                    • #11
                      ma da ati pus-o pe candidati ). Eu propun Paul sau shadow, desi , sincer sa fiu nici nu il cunosc
                      I My Honda !

                      Comment


                      • #12
                        Shadow = HAM ) si ne stim de prin 2009
                        LoganClub Craiova

                        Comment


                        • #13
                          Shadow' OLD TIMER

                          Comment


                          • #14
                            @82Alexandru - macar ai fost la intalnirile la care te anuntai sptamana trecuta sau esti zmeu in fata butoanelor?!
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Salut, URS-ul voteaza Shadow, Experienta il recomanda!
                              Logan Laureat 1.2 16V 75 cai - Blue EXTREM cu Personalitate
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google