Custom Title

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Custom Title

    fiind inscris pe inca 2 forumuri concurente, am observat la unul din ele ca fiecare user are optiunea 'custom title'. oare aici nu s-ar putea baga?
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    vrei sa depasesti recordu cate threaduri faci pe zi? )))
    glumeam
    ps: nu am inteles la ce te referi, aline
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #3
      din cate stiu este singurul pe ziua de azi.

      chestia e ca am vazut ca in alta parte se poate, asa ca de ce nu si aici?

      custom title, adica in loc sa iti scrie acolo 'loganist de 5 stele', sa iti poti scrie tu ce vrei

      nu pot sa fac public numele forumului ca domnulk abia asteapta sa imi dea warn, dar daca chiar vrei sa sti, da-mi un pm si iti zic.

      edit: e al doilea thread pe ziua de azi
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        Si pe mine ma intereseaza chestia aia,nu neaparat sa ne punem noi,macar moderatorii sa o faca...
        1 point 6 litre 8 vsigpic

        Comment


        • #5
          Intradevar nu exista aceasta obtiune pe acest forum, iar eu cu ceva timp in urma am rugat frumos pe unul din administratorii de pe forum , si uite ca m-a ajutat. Si tin sa-i multumesc inca o data pe aceasta cale.
          Probabil si voi ar trebui sa procedati la fel. Bineanteles asta in cazul in care nu se poate introduce obtiunea "in sistem".
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • #6
            Aline tu ti-ai putea insusi titulatura de cel mai activ pe forum , sau vorbaretz fara limita ... sau MOARA STRICATA :P
            1.6 MPi Icy White

            Comment


            • #7
              un motiv ar fi ca nu toata lumea e curioasa sa apara pe acolo "Regele manelelor" , "Printul inelelor" "Bo$$ de Bo$$" "$eful mircului" si alte aberatii
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                De acord cu Cristi...de altfel exista posibilitatea(din cate inteleg)insa numai administratorul poate face asta fiind necesare argumente cat de cat solide pentru titularura dorita(...parca era postat pe undeva despre asta)...si mi se pare destul de corect

                Comment


                • #9
                  Ca sa nu mai deschid un thread aiurea rog un moderator sa ma ajute sa schimb numele de la prezentarea masinii. In loc de "1.6 16v" sa apara CT 57 C I C Logan ( cu distanta intre litere " C I C " )

                  Multumesc!
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • #10
                    cristi chiar are dreptate...umblam si eu pe un forum unde puteai sa iti schimbi "titlul" in orice vroiai odata pe luna si era cea mai mare tiganie!!!mai bine asa...ar putea ca la un anumit numar de posturi sa primesti un custom title pentru ca s-ar sti ca persoanele care il au sunt cat de cat de incredere si nu s-ar apela la tot felul de aberatii...dar oricum am vazut la anumite persoane custom title si era ok pentru "functia" lor pe forum

                    Comment


                    • #11
                      Cristi avea dreptate de prin 2009 ..

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google