Sugetie -Realizare Pagina De Facebook LC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sugetie -Realizare Pagina De Facebook LC

    M-am mirat cand nu am gasit pe facebook Logan Club.Propun sa se infiinteze o pagina generala de catre moderatori si cu subdiviziuni pe orase.Acolo sa se posteze toate pozele de la intalniri.Ma gandesc ca ar fi frumos.Si asa poti vedea repede si usor poze cu membrii logan club de la intalniri.Si va veti promova mai mult site-ul.Sper ca nu am deranjat pe nimeni cu propunerea mea.

    Toate cele bune tuturor !
    Pasionat auto & gadgets

  • #2
    Mi se pare buna ideea .. cred ca s-ar mari numarul de membrii in felul asta .. mai ramane sa vedem ce hotaraste Xp`ul ..

    Comment


    • #3
      O idee foarte buna! Acum sunt la moda site-urile de socializare!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • #4
        Uitati aici si un exemplu - http://www.facebook.com/#!/profile.p...00001498228538
        Tinerel, nu foarte finisat, dar ESTE!

        Multumim Valeriu!

        Haideti si voi!

        Comment


        • #5
          Este pagina de Facebook Logan Club Romania

          Comment


          • #6
            Daca exista pagina oficiala de facebook pt logan club romania,nu doar galati sau alt oras sa se posteze aici ca sigur sunt multe persoane interesate.Sa vedem si noi poze de la intalniri,sa stim exact cam cati suntem.. Eu unul am cautat si nu am gasit.Ori e ascuns bine ori nu exista Numai bine tuturor!
            Pasionat auto & gadgets

            Comment


            • #7
              Originally posted by florinpintea View Post
              ....Sa vedem si noi poze de la intalniri,sa stim exact cam cati suntem.. Eu unul am cautat si nu am gasit.Ori e ascuns bine ori nu exista Numai bine tuturor!
              poate consulti sectiunea de intalniri locale, regionale, nationale si internationale LoganClub.. aici ai un exemplu de intalnire locala Bucuresti: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=7252
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • #8
                @sorinj Am consultat...Dar forumul LC nu e optimizat pt vizualizare foto cum e facebook.E mult mai rapid si usor sa le vezi pe facebook.Eu nu mai scriu nimic sa nu zica lumea ca insist pe tema asta.A fost o simpla sugestie.
                Pasionat auto & gadgets

                Comment


                • #9
                  ) chiar nu va inteleg cu facebook-ul asta voi nu mai iesiti din casa ...)) ;))) este cam aiurea , o sa apara comentarii de genu; :" loganu e naspa "sau injurii de catre "baietii jmecheri (am scris ingrosat ca sa stiti ca e intentionat) cu masini germane

                  Comment


                  • #10
                    Contra...De ce ? Simplu.Nu am cont pe feisbuc...Nu prea imi plac mie site-urile de socializare.
                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google