Ce banner vreti sa folosim la noul site?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce banner vreti sa folosim la noul site?

    Salutare,

    Stiu ca am mai discutat acum ceva vreme dar se pare ca acum este momentul potrivit, avand in vedere upgrade-ul facut la site as vrea sa schimbam si bannerul.

    Cristi_XP este de acord tot ceea ce trebuie sa facem este sa venim cu idei (Catalin_S se aude?)

    Asadar cine doreste sa contribuie cu un banner nou, o sugestie un vot ,e binevenit.

    Cand ajung acasa am sa urc eu primele sugestii.

    Nu avem detalii, nu avem tema asa ca fiti creativi. Puteti pleca de la cel existent ( ca si dimensiune) iar paleta de culori ceva in ton cu site-ul.
    3
    Banner 1
    66.67%
    2
    Banner 2
    33.33%
    1

  • #2
    Eu as propune sa vina mai multa lume cu propuneri, apoi sa le votam.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Care banner, că nu se vede nicio poză, nici fără/nici cu adblock
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • #4
        Asta ma intreb si eu: ce banner au vazut cei 2 useri care au votat?
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • #5
          Da, asta voiam sa postam aici cum am discutat, diverse propuneri venite de la useri. Poll-ul l-am pus din greseala (acum) , trebuie după ce avem mai multe opțiuni. Sunt pe telefon și nu-l pot scoate. Poate vreun moderator să-l scoată sa evitam orice confuzie?

          Comment


          • #6
            Eu cred ca este ok ceva gen cel actual, dar completat cu noile modele.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #7
              Salut, din pacate nu am avut timp, insa cum am promis pun eu ceva incercari insa astept profesionistii cu ceva misto.

              Am incercat sa nu schimb deloc tema precedenta doar sa pun noile modele.
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 2 photos.

              Comment


              • #8
                Eu zic ca nu ar strica introduse introduse si sandero si duster.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #9
                  Eu zic ca ar trebui ceva gen istoria logan, fiecare model expus, incepand cu 2004 ... ceva de genul sa se vada evolutia modelului.

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by mumus View Post
                    Eu zic ca nu ar strica introduse introduse si sandero si duster.
                    Pai e Logan club...celelalte modele au forumuri diferite...

                    SoNyKeL, interesant insa bannerul nu e asa mare incat sa incapa toate si sa fie si vizibile. Dar da, putem incerca ceva de genul daca ne rezumam stric la Logan Sedan Prestige, adica fara MCV sau Stepway ca sunt prea multe...Sau ma rog, daca poate cineva sa le faca ar fii super!

                    Comment


                    • #11
                      eu sincer nu ma pricep dar putem sa punem un model 2004 gen berlina, mcvul sa fie PH2, apoi un sandero 2017
                      ceva de genul

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        E LoganClub.ro nu SanderoClub(au forum separat) și nici Dusterclub(au 2 forumuri separate), deci pe banner trebuie să apară doar L90 (Logan I) și L52(Logan II) eventual intră și K-urile (MCV I și II)
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google