Impartirea Topicului "anunturi Strict Legate De Masini"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Impartirea Topicului "anunturi Strict Legate De Masini"

    dupa cum spune si titlul , propun impartirea sub-forumului "anunturi strict legate de masini" in alte 2 , unul in care se vinde si unul in care se cumpara , daca nu are nimeni nimic in potriva ...
    33
    da
    81.82%
    27
    nu, il lasam asa
    18.18%
    6

    The poll is expired.


  • #2
    am votat pentru. asta ar insemna o organizare mai buna, deci consider ideea bine-venita. felicitari pentru initiativa!
    Stock is boring...
    My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

    Comment


    • #3
      votat şi eu pentru

      Comment


      • #4
        am votat si eu "da", insa sa asteptam si parerea unui moderator
        sigpic

        Comment


        • #5
          pentru si eu
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • #6
            Daca ar pune toata lumea inaintea numelui topicului " [VAND][CUMPAR] " nu cred ca s-ar mai crea confuzii .

            Comment


            • #7
              chestia asta apare deja cu [vând] [cumpăr] în titlul topicului
              Ar mai trebui o secţiune cu [ SCHIMBURI]

              Comment


              • #8
                asta nu mi-a venit in cap cu schimbul pe moment :| dar daca 2 persoane sunt din localitati diferite , de exemplu timisoara si constanta si nu au cum sa se vada sau cum sa faca schimbul ce fac ? unul ii trimite ceva prin posta si altul ii da teapa si nu-i mai trimite nimic ...
                si anunturile care nu au mai avut nici o activitate in ultimele 6 luni , eu zic sa se stearga singure ;)
                Last edited by user2000; 4 December 2011, 23:10.

                Comment


                • #9
                  facem off şi pe aici??ţeapă dai/primeşti şi dacă vinzi/cumperi nu neapărat să faci şi schimb

                  Comment


                  • #10
                    pentru 10 anunturi de cumparare , voi vreti alta sectiune ?
                    alta sectiune se merita in situatia in care nr de anunturi de cumparare macar jumatate din celalor de vanzare sa fie
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      Trebuia sa-i mai lasi Cristi sa mai faca posturi...
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        o organizare bună nu trebuie să depindă de numărul de anunţuri din respectiva secţiune
                        o căutare uşoară faci dacă ai tarabă bine organizată nu una peste alta cu 10 vânzări 2 cumpărări şi un schimb

                        Comment


                        • #13
                          Sa vezi rasul dreaq cand apar anunturi cu vanzari pe sectiunea de cumparari si invers. E mai simplu ca titlul anuntului sa contina [vand/cumpar], ca doar nu faci baze de date in Oracle, sa ai nevoie de structurare a datelor, la sange.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • #14
                            Am votat pentru chiar daca e putin dificil de impartit bartai threadul ala!
                            Last edited by PCH; 5 December 2011, 00:55.

                            Comment


                            • #15
                              e mai simplu sa apara in titlu , ai dreptate , dar mai sunt unii care pun titlul de genul :" oglinzi" nu spun daca vand sau cumpara , trebuie sa intri in topic , sa citesti tot si apoi sa zici "uite ma ca asta cumpara nu vinde ..." si daca apar anunturi dinr-o parte in alta , anunltul se sterge si ala ia cartonase

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google