De Asemeni, Thread Nepostat

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Asemeni, Thread Nepostat

    salutare,

    cu siguranta veti face trimitere catre regulament, insa mentionez ca l-am citit si rascitit si tot nu mi-am dat seama cu ce am gresit, incercand sa postez cateva anunturi....era vorba de un lot de piese pentru logan si mai recent, aveam spre comercializare un set de placute de frana Ferodo...

    cu scuzele de rigoare, rog luminati-ma si pe mine pentru a nu mai incerca sa postez in van...multumesc

  • #2
    Salut.
    Ia lergatura cu Cristi_Xp,si vezi ca trebuie sa platesti o suma modesta pentru postarea anuturilor la bursa.[Sau cel putin asa era acum ceva timp]
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #3
      Salut,
      Am postat și eu, în ultimile două zile, pe secțiunea «Bursă», două anunțuri diferite și cu produse diferite.
      De ce acestea nu au fost afișate nici după atâta timp? Respectau regulamentul.
      Mulțumesc.

      Comment


      • #4
        Iti spun eu motivul: lipsa pozelor.
        A avea poze atasate inseamna a fi inserate cu Gestiunea Atasamentelor, nu sa fie indicat un link.
        Era atat de greu sa le copiezi in topicul de vanzare?

        P.S. Nu am fost eu cel care ti-a sters topicurile, dar le cunosteam.
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment


        • #5
          Salut.
          Daca nu stii cum se incarca poze pe forum,uite un mic ajutor.
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • #6
            Originally posted by autonordest View Post
            salutare,

            cu siguranta veti face trimitere catre regulament, insa mentionez ca l-am citit si rascitit si tot nu mi-am dat seama cu ce am gresit, incercand sa postez cateva anunturi....era vorba de un lot de piese pentru logan si mai recent, aveam spre comercializare un set de placute de frana Ferodo...

            cu scuzele de rigoare, rog luminati-ma si pe mine pentru a nu mai incerca sa postez in van...multumesc
            Regulament Anunturi
            si
            Taxa anunturi Bursa
            pe care sigur nu le-ai citit. sunt primele afisate la sectiune Anunturi/Bursa/Publicitate
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #7
              Mulțumesc.
              NU o să mai postez în acea secțiune.
              Din moment ce toate pozele erau cu obiectele reale și erau grupate într-un singur album e aiurea ce spuneți voi, dar vă înțeleg....locul vostru, regulile voastre. Oricât de aiurea mi s-ar părea...trebuie să le respect dacă vreau să mai stau pe aici.
              Oricum, este mai libertin forumul ăsta decât altele pe această temă, dar nici pe la alții, nu am avut probleme cu albumele de fotografii.

              Acum, 77sky, știu că nu era greu, dar, dacă vreau să fac 100 de poze? Nu te simți ofensat, era doar o întrebare retorică.
              Originally posted by 77sky View Post
              Iti spun eu motivul: lipsa pozelor.
              A avea poze atasate inseamna a fi inserate cu Gestiunea Atasamentelor, nu sa fie indicat un link.
              Era atat de greu sa le copiezi in topicul de vanzare?

              P.S. Nu am fost eu cel care ti-a sters topicurile, dar le cunosteam.

              Comment


              • #8
                Se vede treaba ca ti-a fost greu sa le copiezi aici, din moment ce spui:" NU o să mai postez în acea secțiune."
                Regulamentul este clar: Topicul trebuie sa contina obligatoriu poza.
                Topicul tau nu continea nici o poza.

                Urmand logica ta, am putea avea situatia stupida cand un user planteaza un link spre un anunt de pe un site.
                Am putea zice ca este conform?!?

                Si nu, nu ma simt ofensat, doar ma intriga indignarea ta, cand puteai foarte bine, dupa ce ti-am oferit explicatia, de a deschide un alt topic, in conformitate cu aceste cerinte.

                In concluzie: Regulile sunt pentru toti (din pacate pentru unii )
                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                Comment


                • #9
                  Originally posted by brutus1789 View Post

                  Acum, 77sky, știu că nu era greu, dar, dacă vreau să fac 100 de poze? Nu te simți ofensat, era doar o întrebare retorică.
                  Incarci toate cele 100 de poze...ca forumul suporta acest lucru.
                  Inchidem aici.
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google