Jigniri Gratuite Si Inchidere Abuziva A Unui Topic De Vanzari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Robert,,Cezar nu te crede pt ca masina este pur si simplu neingrijita. Oricum adevarul il stii numai tu.Ca sa vinzi o marfa si sa arate bine atat in poze cat si in realitate trebuie sa fie FRESH.
    Adica tu trebuia sa speli masina,sa cureti mocheta,tapiteria,etc,,si abia apoi sa postezi pozele aici.
    Acum sincer iti spun,,eu daca as vrea o masina SH chiar cu 18000 de km ca a ta nu o luam pt ca arata jalnic in poze. Deci, nu ma mai deranjam sa te sun sau sa o vad live pt ca pozele adevar graiesc,,e NEINGRIJITA.

    Pur si simplu sunteti in familie si outsiderii n-au ce cauta, treaba voastra.
    Cat despre Catalin....are un complex...stie el care, ca a mai luat BAN de la Dark pe tema asta.
    Deaia nu se poate adapta FAMILIEI Logan Club Bucuresti,,,ca suntem cu 4 clase sub el,,sau peste el,,naiba mai stie cand vezi astfel de declaratii.

    Comment


    • #17
      Afirmatii Mariane, ca nu e Christian Bale sa dea declaratii

      De ce inca nu e inchis acest topic?

      Comment


      • #18
        Si stia marean cine e bale

        Sent from my GT-S6802

        Comment


        • #19
          Io stiu,,nu prea stiu sa citesc in engleza numele ala Dar parca a jucat in BatMan si multe alte filme.
          Oricum,,mare actor ...
          De ce inca nu e inchis acest topic?
          ,,chiar asa,,ca iar apare PCH cu actori din astia No Name.

          Afirmatii Mariane
          PS..mai pune naibi mana pe dex si lasa "pistoalili" ruger super hawk ca iti i-au "mintili" si pe urma faci ca Bale ala
          Last edited by Ivan Marian; 12 April 2013, 23:18.

          Comment


          • #20
            Originally posted by robertkiran View Post
            Skandal, datele erau foarte reale. Asta m-a suparat cel mai tare, ca am fost facut mincinos. Sunt dispus sa fac urmatoarea afirmatie: daca ceva din ceea ce am spus despre acel Logan este fals (inclusiv nr. de km), eu il dau GRATIS. Skandal sa sti ca si eu am studii postuniversitare. Nu am comportament de maidan. Nu sunt samsar, nu ma ocup cu asa ceva. Sunt inginer, si lucrez in domeniu automatizarilor. Si repet, dati-mi ban! Nu am ce cauta pe un forum pe care sunt facut mincinos. Iar cel care m-a facut chiar daca are nspe mii de doctorate, tot nu il duce prea mult mintea. Sau cumva l-a deranjat ca incurcam afacerile altora? Ca vindeam o masina de 25000 de km. impecabila la jumatate din pretul uneia noi? Pe care samsar adevarat am suparat? Ca alt motiv nu vad pentru care mi-ati inchis topicul. SA II FIE RUSINE ALUIA CARE MI-A INCHIS TOPICUL!
            Iar referitor la Dacia 1310 ... aceea masina nu imi apartinea. Nu era a mea, era a socrului meu. Care ma rugase sa ii pun anuntul pe net. Oricum nu s-a vandut pe net, ci tot la cunoscuti. Cum cred ca se va vine si loganul meu. Pe net sunt numai samsari care cauta sa ia masini pe pret de nimic si sa le vanda in profit.
            Cu uzura aia, nu ai 25.000 km nici sa o impusti.
            O sa fac maine o poza la pedalierul unei masini de 80.000 sa-ti arat cum trebuie sa arate. Eu unul cred ca ne iei de prosti. Si n-ai suparat niciun samsar, m-ai deranjat pe mine.
            Tu chiar crezi ca sunt oameni care n-au avut masini inainte si nu stiu cum trebuie sa arate o masina la 25.000 km...

            In fine, ti-am dat suficiente explicatii.
            Maine pun o poza cum pedalierul unui coleg si gata, sa incheiem basmul asta.

            PS: daca si aia e impecabila, sa nu ma intelegi gresit, dar ai nevoie de ajutor medical.
            Last edited by Cezar; 13 April 2013, 02:10.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google