Sugestii imbunatatire site

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Toate bune și frumoase, mai puțin atașamentele:

    - apar în postări, chiar și primele din 2013
    - nu pot fi accesate din user profile/media, orice înainte de teaser18060903.jpg nu apare, plus eroare de rigoare (aveam un teaser pe tema asta, dar cineva a șters topicul Efecte imbunatatire site și nu stau să mai fac unul)
    - dacă intri în galerie și dai scroll spre dreapta toate thumbnail-urile sunt negre

    Acum dacă vreau să fac trimitere la una din pozele postate, ori o caut local (dar nu le am chiar pe toate 1660) ori le fac din nou, într-un cuvânt "excelent".
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #77
      nu merg butoanele de trecere de la o pagina la alta din josul paginii, si nici atasarea de poze documente sau link-uri

      „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

      Comment


      • #78
        Originally posted by t0rquemada View Post
        Toate bune și frumoase, mai puțin atașamentele:

        - apar în postări, chiar și primele din 2013
        - nu pot fi accesate din user profile/media, orice înainte de teaser18060903.jpg nu apare, plus eroare de rigoare (aveam un teaser pe tema asta, dar cineva a șters topicul Efecte imbunatatire site și nu stau să mai fac unul)
        - dacă intri în galerie și dai scroll spre dreapta toate thumbnail-urile sunt negre

        Acum dacă vreau să fac trimitere la una din pozele postate, ori o caut local (dar nu le am chiar pe toate 1660) ori le fac din nou, într-un cuvânt "excelent".
        Cunosc problema, se lucreaza la ea.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #79
          Originally posted by CostiC View Post
          nu merg butoanele de trecere de la o pagina la alta din josul paginii, si nici atasarea de poze documente sau link-uri
          Inca o data, repet, poti explica ce faci si ce nu merge? Esti vag.
          Last edited by Cristi_Xp; 22 November 2018, 14:46.
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #80
            torquemada Verifici acum galeria media?
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #81
              Funcția căutare nu merge.
              am căutat „husa volan” - rezultat 0
              „Volan” - cateva rezultate
              „husa” - 1 rezultat
              Last edited by anduvirgil; 22 November 2018, 16:23.
              Logan 0.9 TCe 2018

              Comment


              • #82
                Si ar trebui sa apara ceva? Nu de alta dar am cautat pe forumul vechi si imi apareau valori ori pentru husa ori pentru volan, dar nimic pentru ambele.
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #83
                  Nu stiu...ma gandeam ca sunt mai multe rezultate, iar la cautare de cuvinte afiseaza rezultate chiar daca e un singur cuvant gasit din introgare sau macar primul cuvant.
                  Am incercat alte cautari si au fost afiste rezultate putine sau deloc. Ex anvelope 5 rezultate, jante 18, huse 0
                  Logan 0.9 TCe 2018

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Cristi_Xp View Post
                    torquemada Verifici acum galeria media?
                    Rezolvat, mai sunt 13 poze, care nu merg:

                    6 noiembrie 2013
                    25,26,27, 29 august 2014

                    dar sunt recuperabile din alte surse
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • #85
                      Dai click pe butonul de pagini și nu face nimic. Ai incercat sa faci trecerea de la o pagină la alta cu butonul de jos?!


                      „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

                      Comment


                      • #86
                        Nu stiu daca a mai observat cineva, dar aproape toate rezultatele cautarilor sunt postari ale userului Cristi_XP. Doar postarile care au o vechime mai mica de o saptamana si care contin termenii de la cautare sunt ale altor useri.
                        Exemplu: cuvant cautare "jante". Rezultate: 19 din care 8 sunt mai noi de o saptamana si nu sunt ale userului Cristi_XP iar celelalte 11 sunt posturi ale userului Cristi_XP, cel mai nou post fiind din 2013 iar cel mai vechi din 2006.
                        Last edited by albumarian; 22 November 2018, 18:14.

                        Comment


                        • #87
                          E destul de prost motorul de cautare, oricum. Eu inainte nu il foloseam deloc. Exista o metoda de imbunatatire ai acolo, o sa o incerc in viitor, dar prima data sa fac tot sa mearga ok. Vezi ca exista un advanced mode si ti le arata dupa vechime/ relevanta etc
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by t0rquemada View Post

                            Rezolvat, mai sunt 13 poze, care nu merg:

                            6 noiembrie 2013
                            25,26,27, 29 august 2014

                            dar sunt recuperabile din alte surse
                            Imi dai te rog un link cu postarea, ca sa vad cum le gasesc in forumul vechi si sa verific de ce nu merg? Link la postarea in care sunt, nu link direct din galerie. Ca ala vechi nu avea galerie.
                            Last edited by Cristi_Xp; 22 November 2018, 21:28.
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #89
                              2 poze aici la #846

                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • #90
                                nu gasesc postarile, e posibil sa fie sterse.
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google