Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    si eu s-ar putea sa vin in august....cat mai face o camera dubla acum? camerele au bai? pune si niste poze cu baile...stii cum sunt doamnele vor sa stie cum arata baia ...
    "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

    Comment


    • #17
      Sonykele baga preturi te rog...

      Comment


      • #18
        ...si cam cu cat timp inainte se fac rezervarile?
        M-ar interesa perioada 15 iul.-15 aug.
        Multumesc.
        Last edited by D-FENS; 2 June 2009, 18:33.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #19
          Momentan vila inca nu-i deschisa , azi am fost in ea si e un dezastru total ...
          Preturi ca anu trecut , cred , uitativa la postul #5
          Twetty voi anu trecut ati platit ceva mai mult parca dar ati stat doar o noapte o si 6pers in camera... anu asta daca vii ca omu anuntat din timp sau vii cand e mai liber iti fac pret decent la camere decente. Anu trecut la 10dim ai sunat ca nu ai camere si la 14-15 erai cazat si cu o bere rece in mana , si te mangaiai pe burta
          Baie in camera nu am.
          Deci ma repet nu am baie in camera , nu am tv , frigider , ac , plasa de tantari la geamuri , termopane , room service. In schimb am liniste , o curte mare frumoasa plina de gratare , umbra racoare , verdeata multa , loc de parcare asigurat ptr masini , aproape de plaja , alimentara in curte cu orice tip de carne sau de bere sau alcool , suc(ce nu am aduc in maxim 24de ore la comanda). Bucatarie in curte sala de mese cu tv , frigidere si congelatoare la comun...
          Magazinul are preturi mai mici ca multe alte magazine sau supermarketuri cei care au fost confirma. Ptr o alimentara pe litoral am preturi super decente. Nu se merita sa va aduceti nimic de acasa. De cat toale dar am si dalea de vanzare.
          Preturi inca nu stiu , chiar nu stiu ce sa zic , ca mie frica sa nu zic prea mult sa nu va sperii si nici prea putin sa va amagesc. Rezervariile indiferent de perioada cu 7zile inainte cam asa.
          Si apropo de bai daca va cuplati mai mutli si va anuntati din timp va dau un etaj intreg sau un parter si stiti ca e baia voastra nu va deranjeaza nimeni.
          Am camere cu balcon. si fiecare etaj are o semi terasa... asa cum se vede in poze acele balcoane mai mari. O sa fac poze noi la exterior zilele astea. Si la interior sa vad ce mai gasesc , eu inca sunt in sesiune si nici nu prea m-am dus la eforie sa pun umaru la aranjat si pregatit.
          Last edited by SoNyKeL; 2 June 2009, 19:02.

          sigpic

          Comment


          • #20
            Sa fiu sincer as petrece vreo 10 zile acolo,in functie de preturi,bineinteles.
            Am fost in Eforie Sud acum 2 ani si mi-a placut,e liniste,am imbatranit eu oare?
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #21
              Hai sa ne combinam mai multi loganisti si sa luam toata vila!!!
              Eu in august o sa pot.

              Comment


              • #22
                Ce era mai important sa specific , am camere mari , curate , cu lenjerie curata. Mai exact dupa fiecare turist(chiar daca sta o noapte) lenjeria este fiarta si spalata. Nu am igrasie , mucegai , paianjeni , sobolani , gandaci in camere. Poate am mobilier putin cam invechit in unele camere.
                Vreau sa fiu sincer cu voi ca nu are rost sa va mint sa va fac sa veniti pana acolo si acolo la fata locului sa va razganditi.

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Hai baga poze cand e gata. Facem o bauta si cu andy
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by TWeetY View Post
                    Hai sa ne combinam mai multi loganisti si sa luam toata vila!!!
                    Eu in august o sa pot.

                    Eu in perioada 15 iulie-15 august.Sa fim cat mai multi loganisti!
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • #25
                      Ar fi ceva...eu iau concediu la inceputul lui august.
                      Sonykele sa nu profiti ca iti umplem vila si sa bagi in preturi...

                      Comment


                      • #26
                        Mai bine bagi in bere si gratare,ma refer la aprovizionare,nu la preturi...
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #27
                          Hai zi repede pretul pentru o camera cu pat dublu!
                          Sper ca magazinul e la fel de dotat ca anul trecut...sa nu dezamagesti.
                          Si vezi si cu presiunea la apa...ca iar ma duc in baia altora

                          Comment


                          • #28
                            mmm ce ``bivol`` esti ba pasaroiule , normal ca nu o sa maresc tarifele chiar le reduc , nu am eu timp ca as pune-o de o regionala... dar poate vara viitoare. am gasit niste poze din iulie 2008 , alea erau din septembrie 2007. mai fac maine...
                            pretul e tot ca vara trecuta cred 50-60ron per camera.... acum la inceput...
                            presiunea la apa nu stiu ce sa rezolvat , dar am schimbat pompa si vase de expansiune pe garantie... ce sa mai calitate proasta la preturi de lux daca imi pica si vara asta vreo pompa va spalati toti in mare. Ca Raja nu-i in stare sa-mi asigure un flux decent de apa , dabia am presiune la parter...
                            Vara asta inca nu am dat drumu la instalatie...
                            Attached Files
                            Last edited by SoNyKeL; 2 June 2009, 19:59.

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Pfuuuu...belea!! Deja vad sticlele de wiskey insirate pe masa aia intre verdeata
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • #30
                                PS. Am vb cu sefia , se pare ca voi gazdui primii loganisti cam in 2-3saptamani , daca ei vor sa vina...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google