Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    O sa te deranjez si eu cu un telefon...sa imi rezervi ceva in august...dar la parter ca dupa ce consum e cam greu cu scarile...si vezi ca vin cu sotia...deci vreau ce e mai bun.

    Comment


    • #32
      da boss ptr tine face ceva la parter prima pe stanga sau pe dreapta... este. doar sa ma anunti din timp...

      sigpic

      Comment


      • #33
        dupa ce am vazut in poze e chiar misto eu de vreo 3 ani numai prin eforii ma duc pt ca nu imi place prea mult aglomeratia si posibil sa vin si eu prin iulie -august acolo. poate mai pui si tu niste poze si mai vorbim la regionala de la Galati numai bine

        Comment


        • #34
          sonykel o sa vreau si eu
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • #35
            Originally posted by SoNyKeL View Post
            da boss ptr tine face ceva la parter prima pe stanga sau pe dreapta... este. doar sa ma anunti din timp...
            Multumesc domnule...ne auzim...

            Comment


            • #36
              mah tweety, n-ai zis, pt cine vrei ce e mai bun, pt tine sau pt nevasta-ta?
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #37
                Pentru amandoi ma...ca doar n-o sa stam separat.

                Comment


                • #38
                  olee
                  pe unde e vila colega , Eforie Sud e statiunea mea bastina .vin de peste 20 de ani de cind eram copill,
                  te am in vedere pe la sfirsitul lui august fro 4-5 zile [sau cit o fi bugetul de generos]
                  baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                  Comment


                  • #39
                    colega vila , e in spatele bisericii vechi sau magazinul geda... posibil sa stii magazinul si sa nu stii vila... daca zici ca vi de 20 de ani , magazinul e din 92 si a fost primu magazin SRL deschis in eforie sud

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Primul nu stiu daca a fost...insa in mod sigur e foarte bine dotat si cu preturi destul de bune...

                      Comment


                      • #41
                        UP UP... Asta asa ca sa nu ziceti ca v-ati facut planuri deja si nu stiati si de oferta mea...
                        PS. inca nu am deschis... Promit ca pun poze cu primu turist...

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Asteptam pozele!
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #43
                            asteptati... daca vreti fac tutorial how to... cum sa cureti tamplaria si so vopsesti , cum se repara un hidrofor , cum se planteaza piticu in gradina , cum se spala covoarele , etc etc

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              da-mi si mie nr tau de telefon cat mai rpd

                              Comment


                              • #45
                                Si eu vreau un nr. d tel.Prin august dupa admitere vin cu gasca la mare,cu ocazia asta ne vedem si mcv-urile :P
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google