Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    cei care vreti numarul de telefon dati-mi un PM

    deci am uitat sa zic oficial , am deschis , primi turistii sunt vreo 20-30 de kinderi cu tabara... vineri il astept pe vodka la mine ptr un ``sejur`` de 2nopti-3zile

    Aveti aici o harta... Ii rog pe toti cei care au vorbit cu mine si au zis ca vin sa-si printeze harta...

    Cateva ponturi
    1.Eforie Sud este cea de a2a Eforie.

    2.De pe soseaua principala sunt 2intrari(2locuri unde banda continua este intrerupta)
    3.Se intra pe a2a intrare.
    4.Faceti STANGA din soseaua principala.
    5.Cu 50metri inainte de prima intrare pe partea DREAPTA a soselei exista un Peco vechi , parasit.
    6.Strada pe care intrati este un bulevard(strada lata si cu squar pe mijloc)
    7.La a3a intrerupere(intersectie) a Squarului faceti STANGA in sus(este o intersectie in Y)
    8.La prima stanga , si Vila Adrian este pe Dreapta...
    Last edited by SoNyKeL; 18 June 2009, 11:32. Reason: Automerged Doublepost

    sigpic

    Comment


    • #47
      Nea vodka sa ne spui si noua cum e treaba !!
      Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

      Comment


      • #48
        si harta ca uitasem
        Attached Files

        sigpic

        Comment


        • #49
          da pai sigur ca da

          Comment


          • #50
            Originally posted by SoNyKeL View Post
            asteptati... daca vreti fac tutorial how to... cum sa cureti tamplaria si so vopsesti , cum se repara un hidrofor , cum se planteaza piticu in gradina , cum se spala covoarele , etc etc
            Ma astepti ca turist sau ca angajat?
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #51
              ca turist... azi deja era cam full curtea... am vreo 2-3masini si o ``ceata`` de kinderi clasa a5a cam asa...

              sigpic

              Comment


              • #52
                salve sony intre 03.08-16.08 cam cum stai cu cazarea???

                Comment


                • #53
                  pana acum nu am nimic ocupat... totusi mai sunt 2luni... dabia am deschis.
                  stiu ca pe la jumatea lu iulie am un etaj rezervat ptr o gasca mare , in rest inca astept... dintre loganisti vodka si-a facut rezervare , keanu ma ameninta ca vine... si valeriu,lupulucian danielliviu au zis ca o sa vina... poate maine vin si cu poze...
                  oricum nu prea fac rezervari foarte din timp adica sa zicem maxim o saptamana jumate cam asa... ptr ca sunt si eu care ma ocup de cazare si bunicamea plus ``agentiile si oficiie de cazare`` plus ``hamalii`` de pe sosea... deci e greu sa faci rezervari cu 2luni inainte...
                  Last edited by SoNyKeL; 18 June 2009, 22:37.

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Bah si eu vreau sa vin...dar daca nu sunteti prezenti tu cu andy acolo sa facem o bauta de o noapte va fac ce banuiai tu ca voi face la piticii tai din gradina dupa o sticla de vischi
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • #55
                      Sa analizam:
                      Ipoteza 1: Dark e destul de slab sa se ascunda dupa o sticla de wiskey.
                      Ipoteza 2: Intunecatul are fetisuri cu pitici.
                      Ipoteza 3 si cea mai ciudata: Vine intunecatul la mare?
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        intunecatu .... marea neagra... hmm nu mai suna asa ciudat...

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Sonykel, pe la jumatatea lui iulie voi fi sigur la mare, dar inca nu stiu cat timp. Ori plecam si prin tara cateva zile si atunci stam 3-4 zile la mare, ori venim doar la mare si stam mai multisor... oricum, te anunt din timp pentru rezervare.
                          GL-22-TOF

                          Comment


                          • #58
                            da daniel ptr tine nu-i problema... daca ai prefereinte la camera da-mi un PM ca nu mai stiu anu trecut in ce camera ai stat si in ce vila la ce etaj... etc...

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Alo...simpaticilor...dupa 15 iulie ma voi prazent si eu...asa ca nu va faceti rezervari prea mari ca vin cu batalionul...doi kinderi si jupaneasa deci...putin respect la rezervarea camerelor...acceapt si tarife de pensionari ca nu mi-e jena...Sony uita-te la rca-urile lor...care au tarif intreg ia-le toti banii...care au tarif redus ai mila de ei
                              Sony tinem legatura.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                valeriu pensionarii au fost in perioada mai-iunie

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google