Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Din ce am vazut in poze,vila e ok.
    Dar...cat faci pana la plaja?Cum arata plaja in zona respectiva?Daca se poate cu poze ar fi excelent.
    Multumesc.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #77
      e plaja chiar nu o pozez , sau o pozez dar de sus... cum sa arate ma d-fens e cu nisip scoici apa , eu zic ca-i curata apa e ok cel putin fata de mamaia in eforie din 2pasi ai ajuns cu apa pana la gat... vine vodka acum si baga impresii ca eu nu am tangete cu plaja din eforie sud...
      pana la plaja e sub 1km masurat cu kilometraju masinii... acum na de la vila pana la plaja pot fi si 300m dar e greu de coborat pe plaja , eu am calculat din centru de la cazino...

      sigpic

      Comment


      • #78
        @Sony ai PM, in 5-12 Iulie am sa fiu in Eforie Sud doar eu cu nevasta, te rog raspunde repede la PM, daca ai un pret bun poti sa-mi rezervi o camera

        Comment


        • #79
          ti-am raspuns la PM!

          sigpic

          Comment


          • #80
            a fost misto la baiatu...multumit
            iar plaja...yo in prima seara am facut dreapta si am ajuns pe un camp de nu intelegeam unde-i plaja..am mers ceva pana la plaja da asta e...sunt in jur d 500 de metrii sa zic asa pana la plaja propriu zisa unde e kilu de lume
            nu-mi cereti alte detalii in legatura cu restaurante si chestii ca in rest am stat in costinesti

            Comment


            • #81
              sa ineleaga lumea normal faci stanga ca sa te duci spre faleza/plaja si nu e nici un camp in stanga ... domnu vodka si cat ai mers pe camp? ai ajuns pana la tuzla?

              sigpic

              Comment


              • #82
                up up up!!!
                cei care au deja rezervari , ii rog sa-mi re-aminteasca cu 2-3zile inainte data sosirii...
                Last edited by SoNyKeL; 26 June 2009, 16:18.

                sigpic

                Comment


                • #83
                  Si cateva poze de la mine. Sunt de anul trecut din iunie. Superb locul de parcare, doar ca ajuns acasa inca mai curatam melcisori de sub masina.
                  O adevarata oaza de liniste, pentru cei ce vor sa se relaxeze si sa lectureze niste carti cu prietenii.
                  Attached Files
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by danielliviu View Post
                    pentru cei ce vor sa se relaxeze si sa lectureze niste carti cu prietenii.
                    ...In cazul asta iau toata "biblioteca" cu mine
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • #85
                      Sony ,pazea ca vin ,am fost convins,ajutat ,lucrat .dar pana la urma vin si primul sa te ajut la primirea fastuasa a loganistilor .

                      Comment


                      • #86
                        Domnu' eu zic sa pleci mai devreme si pana ajunge lumea sa fie gratarul pregatit. Pe seara il punem si pe cocolino la treaba Macar sa repetam istoria
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Bah baetzi ... ati inceput deja!? Noi venim la mare la Sony ca sa ce? Sa facem gratar, plaja, baie, sa ne simtim bine si sa ne para rau ca plecam??? Ia bagati-va mintile in cap. Eu propun asa: venit, plimbat de manuta pe plaja, mers la biblioteca, citit o carte doua, papat un piscot si dunga 'napoi acasa ca e criza. Asa ca lasati gratarul ...

                          Btw! Sony, da-mi te rog un PM cu nr. tau de telefon, pls.
                          Last edited by gl_mmm; 6 July 2009, 07:16.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by andy_x3m View Post
                            Domnu' eu zic sa pleci mai devreme si pana ajunge lumea sa fie gratarul pregatit. Pe seara il punem si pe cocolino la treaba Macar sa repetam istoria
                            Eu plec dis de diminata vineri dimineata la ora 6:00 sunt pe bac spre Euforie,e ok? daca ma supar plec de joi seara ,adica 16:30 . capiscoo?

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by gl_mmm View Post
                              Bah baetzi ... ati inceput deja!? Noi venim la mare la Sony ca sa ce? Sa facem gratar, plaja, baie, sa ne simtim bine si sa ne para rau ca plecam??? Ia bagati-va mintile in cap. Eu propun asa: venit, plimbat de manuta pe plaja, mers la biblioteca, citit o carte doua, papat un piscot si dunga 'napoi acasa ca e criza. Asa ca lasati gratarul ...

                              Btw! Sony, da-mi te rog un PM cu nr. tau de telefon, pls.
                              Nu i-l da ca ne strica gratarul
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Hai sa discutam aici , depre gratar...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google