Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa rezolvat pe mess... UP UP

    colegu stuke e la mare la soare , am schimbat azi 2vorbe rapid ca aveam treaba , maine sper sa-i dau si o bere...
    Last edited by SoNyKeL; 21 July 2009, 18:54. Reason: Automerged Doublepost

    sigpic

    Comment


    • colegii stuke si stanlei bagati si voi niste pareri impresii...

      Am liber , va astept ptr rezervari... Cazarile se fac incepand cu 06:00AM pana la 12:00PM banii nu se mai returneaza dupa o noapte de cazare...

      sigpic

      Comment


      • A fost foarte ok! curat !oameni buni si primitori!!!Mai trecem cand mai avem liber.
        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

        Comment


        • mercic , colegu , si sper ca te-ai simtit bine...

          sigpic

          Comment


          • Ne-am simtit!!! ne-am simtit!!!
            Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

            Comment


            • Originally posted by danielliviu View Post
              Eu am fost, recomand tuturor. Ne-am simtit foarte bine. SoNyKeL, o sa mai vin cred ca la inceputul lui august... Ne mai vedem
              Originally posted by TWeetY View Post
              Sonykele nu pot sa spun decat de bine...Mi-a fost foarte ok acolo desi stateam in camera doar cand dormeam (6-7 ore)...
              Marfa gratarul din curte si mai ales magazinul...Am baut bere ma ieftina decat la mine la scara...
              Originally posted by TWeetY View Post
              Primul nu stiu daca a fost...insa in mod sigur e foarte bine dotat si cu preturi destul de bune...
              Originally posted by vodka View Post
              da-mi si mie nr tau de telefon cat mai rpd
              Originally posted by stanlei_82 View Post
              Nea vodka sa ne spui si noua cum e treaba !!
              Originally posted by vodka View Post
              da pai sigur ca da
              Originally posted by danielliviu View Post
              Sonykel, pe la jumatatea lui iulie voi fi sigur la mare, dar inca nu stiu cat timp. Ori plecam si prin tara cateva zile si atunci stam 3-4 zile la mare, ori venim doar la mare si stam mai multisor... oricum, te anunt din timp pentru rezervare.
              Originally posted by lupulucian View Post
              Ba, mare suflet este sony asta. Om de caracter, domle....
              S-ar putea sa ajung si eu intr-o fuga, intre 7 - 21 iulie, nu stiu exact data
              Originally posted by vodka View Post
              a fost misto la baiatu...multumit
              iar plaja...yo in prima seara am facut dreapta si am ajuns pe un camp de nu intelegeam unde-i plaja..am mers ceva pana la plaja da asta e...sunt in jur d 500 de metrii sa zic asa pana la plaja propriu zisa unde e kilu de lume
              nu-mi cereti alte detalii in legatura cu restaurante si chestii ca in rest am stat in costinesti
              Originally posted by dsign View Post
              Am petrecut un we frumos la Conacu' lu' Pufosu' (copyright Loganu). Vila este amplasata departe de zgomotul soselei nationale si de nebunia falezei. Este un loc linistit, calm (pana vin nebunii), multa verdeata, mult spatiu. Gazdele sunt primitoare, mamaie este o doamna cu staif, se poarta modern cu invitatii, Sony te lasa sa-i maninci mustaru', etc.

              Cand am ajuns, am fost intimpinat de o droaie de loganisti, prietenii nostri din Galati. Jur ca nu stiam ca vor fi cu totii acolo.

              A fost o super atmosfera. Eu unul promit ca mai trec pe la Pufosu', cat mai repede posibil.
              Originally posted by lupulucian View Post
              Un fain tare de tot si de la mine, pentru pufy. Weekend super, petrecut la vila lui Adrian. Atmosfera super, gazdele primitoare ( toate generatiile ......adica ). Magazinul , ca la mama acasa, adica cu de toate. Deci recomand, cu alte cuvinte. Numai sa nu fie pufy pe acolo, ca nu mai scapati de el. Asta a fost singura mea problema, in weekendul trecut.
              Originally posted by Stuke View Post
              salut nr tau de tel se poate???e cam urgent!!!
              Originally posted by Stuke View Post
              A fost foarte ok! curat !oameni buni si primitori!!!Mai trecem cand mai avem liber.
              Originally posted by SoNyKeL View Post
              mercic , colegu , si sper ca te-ai simtit bine...
              Originally posted by Stuke View Post
              Ne-am simtit!!! ne-am simtit!!!
              Up , Up !!! un mic rezumat... pana acum vad ca nu mai de bine , astept si reclamatiile...

              sigpic

              Comment


              • Azi am revenit in capitala noastra draga dupa un ''wik-end'' petrecut la mare.
                In rolul de gazda a fost dn Sonikel ,chiar daca nu si-a facut si el timp 5 min libere sa golim o bere.
                Ce pot sa spun, daca nu vreti figuri gen rex sau mai stiu eu ce hotel de fite va recomand sa trageti pe dreapta la colegu sonikel . Daca nu aveti suc , apa , paine, alea alea , langa locatie e un magazin super dotat si super ieftin(ex: red-bull 5.8 ron , pepsi 5.5 ron ).
                Ms mult adi !!
                Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                Comment


                • n-ai ptr ce...
                  doamna sonikel
                  chiar imi pare rau , nici masina nu ti-am vazut-o ,cu stuke am schimbat 2vorbe dar am avut un wekend tare agitat ``am tras ca migu`` ptr ca smabta am avut un botez si miam luat liber pana duminica la pranz,cand doar am trecut pe acolo so iau pe maicamea


                  ps : pepsi 5.5 ron la 2.5L

                  sigpic

                  Comment


                  • Nu am fost cu masina mea deaoarece erau 3 fumatori si la mine in masina nu se fumeaza, asa ca am venit cu un megane.
                    Au mai aparut 2 colegi de forum din neamt.
                    Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                    Comment


                    • da si cum au aparut asa au si plecat... asta e in viata ne mai si frigem , de acum suflu si in iaurt...

                      sigpic

                      Comment


                      • @" asta e in viata ne mai si frigem " @ Eu cred ca fiecare dintre noi s-a fript macar o data.Iar despre suflat te asigur ca sunt unii care sufla si in cuburile de gheata ,inainte de-a le pune in pahare Nu te mai plange precum copii alintati,capul sus, pieptul inainte ca belele vin singure din urma .

                        Comment


                        • In legatura cu "friptul".....mie unul mi-a placut ff mult la tine la vila...gradina...ospitalitatea "mamaiei"...linistea. Singura problema era ca: sotia mea fiind gravida, are "mofturi", pe care trebuie neaparat sa le indeplinesc, distanta prea mare pana la plaja,si lipsa teraselor din apropiere, plus ca ,nasul meu, el a fost cu ideea de a pleca....iar eu a trebuit sa ma alatur "turmei"...
                          Asta pentru cine vrea sa inteleaga.
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • da man ma bucur sincer ma bucur ca tia palcut , dar era frumos sa ma anunti si pe mine... oricum sincer iti jur ca pana acum eram super suparat si ofticat pentru ca ai plecat... dar acum chiar am inteles situatia.
                            chiar eram curios ce tea facut sa pleci... sincer chiar te inteleg. si poate altadata

                            sigpic

                            Comment


                            • Si dupa toate astea, cand am plecat spre casa, colac peste pupza, le-au mers si verisorii din CT la Piatra Neamt, si tot drumul m-au tinut numai cu 60-80km/h....noaptea..
                              Nu mai merg cu ei la drum lung, mi-a fost deajuns acesta.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • Care-i pretu la camera cu 2 paturi? Urgent poate vin la noapte.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google