Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • up up ghidi ghidi... dati-pm sau aflati numarul meu de telefon de la organizatorul de intlaniri din zona voastra etc.. nu stau sa citesc aici...
    hai la mare la soare fetitele minore...
    Last edited by SoNyKeL; 13 August 2009, 15:51.

    sigpic

    Comment


    • noi venim de luni 24.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Mumus/kelemen ai tupeu sa vii la mare? Abia astept sa ne vedem! Sa sfaraie grataru' cand vin!
        sigpic

        Comment


        • de ce sa nu am tupeu? explica-te te rog
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Weekendul viitor sunt foarte mari sanse sa te ,,calc " din nou puffy. Ai grija cum dansezi....
            Andy, tata, poate vii o tura pe la noi.

            Comment


            • Vine baiatul si la voi la GL si la voi la Sonica. Mumus, te intrebam daca esti pregatit de un gratar/o sticla de ceva. Galatenii stiu, sau "stie" ca au fost pana in 50
              sigpic

              Comment


              • dai daca dai...eu beau si mananc...
                las ....sa ne intalnim si vedem ce facem..
                mai intai sa dea sony un nr de tel ceva...sa imi confirme ca ma primeste...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Te primeste mah, cu bratele deschise... Si are loc, crede-ma! Are brate lungi si "ecartament" mare
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Hai sus cu cazare acum pe ultima suta de metri...
                    Am un galatean care ma ameninta ca ma calca , si nu nu e lupu...

                    sigpic

                    Comment


                    • revin si eu cu pareri pro....daca vei avea si apa calda la etaj va fi si mai bine.
                      Recomand si eu. Super e ca masinuta mea a stat in curte la umbra tot sejurul
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Inca ramane valabila amentintarea ....
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • Sezonu` 2010 sa deschis si pentru noi. Incepand de vineri 18.06.2010 deschidem.
                          Pun un mic review cu parerile ceror care m-au vizitat.Poze noi nu am , pentru ca nu am adus imbunatatiri din pacate , iarna ne-a afectat si ne-a subtiat bugetul.

                          Citat:
                          Original a fost postat de danielliviu
                          Eu am fost, recomand tuturor. Ne-am simtit foarte bine. SoNyKeL, o sa mai vin cred ca la inceputul lui august... Ne mai vedem

                          Citat:
                          Original a fost postat de TWeetY
                          Sonykele nu pot sa spun decat de bine...Mi-a fost foarte ok acolo desi stateam in camera doar cand dormeam (6-7 ore)...
                          Marfa gratarul din curte si mai ales magazinul...Am baut bere ma ieftina decat la mine la scara...


                          Citat:
                          Original a fost postat de TWeetY
                          Primul nu stiu daca a fost...insa in mod sigur e foarte bine dotat si cu preturi destul de bune...

                          Citat:
                          Original a fost postat de vodka
                          da-mi si mie nr tau de telefon cat mai rpd

                          Citat:
                          Original a fost postat de stanlei_82
                          Nea vodka sa ne spui si noua cum e treaba !!

                          Citat:
                          Original a fost postat de vodka
                          da pai sigur ca da

                          Citat:
                          Original a fost postat de danielliviu
                          Sonykel, pe la jumatatea lui iulie voi fi sigur la mare, dar inca nu stiu cat timp. Ori plecam si prin tara cateva zile si atunci stam 3-4 zile la mare, ori venim doar la mare si stam mai multisor... oricum, te anunt din timp pentru rezervare.

                          Citat:
                          Original a fost postat de lupulucian
                          Ba, mare suflet este sony asta. Om de caracter, domle....
                          S-ar putea sa ajung si eu intr-o fuga, intre 7 - 21 iulie, nu stiu exact data


                          Citat:
                          Original a fost postat de vodka
                          a fost misto la baiatu...multumit
                          iar plaja...yo in prima seara am facut dreapta si am ajuns pe un camp de nu intelegeam unde-i plaja..am mers ceva pana la plaja da asta e...sunt in jur d 500 de metrii sa zic asa pana la plaja propriu zisa unde e kilu de lume
                          nu-mi cereti alte detalii in legatura cu restaurante si chestii ca in rest am stat in costinesti


                          Citat:
                          Original a fost postat de dsign
                          Am petrecut un we frumos la Conacu' lu' Pufosu' (copyright Loganu). Vila este amplasata departe de zgomotul soselei nationale si de nebunia falezei. Este un loc linistit, calm (pana vin nebunii), multa verdeata, mult spatiu. Gazdele sunt primitoare, mamaie este o doamna cu staif, se poarta modern cu invitatii, Sony te lasa sa-i maninci mustaru', etc.

                          Cand am ajuns, am fost intimpinat de o droaie de loganisti, prietenii nostri din Galati. Jur ca nu stiam ca vor fi cu totii acolo.

                          A fost o super atmosfera. Eu unul promit ca mai trec pe la Pufosu', cat mai repede posibil.


                          Citat:
                          Original a fost postat de lupulucian
                          Un fain tare de tot si de la mine, pentru pufy. Weekend super, petrecut la vila lui Adrian. Atmosfera super, gazdele primitoare ( toate generatiile ......adica ). Magazinul , ca la mama acasa, adica cu de toate. Deci recomand, cu alte cuvinte. Numai sa nu fie pufy pe acolo, ca nu mai scapati de el. Asta a fost singura mea problema, in weekendul trecut.

                          Citat:
                          Original a fost postat de Stuke
                          salut nr tau de tel se poate???e cam urgent!!!

                          Citat:
                          Original a fost postat de Stuke
                          A fost foarte ok! curat !oameni buni si primitori!!!Mai trecem cand mai avem liber.

                          Citat:
                          Original a fost postat de SoNyKeL
                          mercic , colegu , si sper ca te-ai simtit bine...

                          Citat:
                          Original a fost postat de Stuke
                          Ne-am simtit!!! ne-am simtit!!!

                          Citat:
                          Original a fost postat de stanlei_82
                          Azi am revenit in capitala noastra draga dupa un ''wik-end'' petrecut la mare.
                          In rolul de gazda a fost dn Sonikel ,chiar daca nu si-a facut si el timp 5 min libere sa golim o bere.
                          Ce pot sa spun, daca nu vreti figuri gen rex sau mai stiu eu ce hotel de fite va recomand sa trageti pe dreapta la colegu sonikel . Daca nu aveti suc , apa , paine, alea alea , langa locatie e un magazin super dotat si super ieftin(ex: red-bull 5.8 ron , pepsi 5.5 ron ).
                          Ms mult adi !!


                          Citat:
                          Original a fost postat de cristi3775
                          In legatura cu "friptul".....mie unul mi-a placut ff mult la tine la vila...gradina...ospitalitatea "mamaiei"...linistea. Singura problema era ca: sotia mea fiind gravida, are "mofturi", pe care trebuie neaparat sa le indeplinesc, distanta prea mare pana la plaja,si lipsa teraselor din apropiere, plus ca ,nasul meu, el a fost cu ideea de a pleca....iar eu a trebuit sa ma alatur "turmei"...
                          Asta pentru cine vrea sa inteleaga.



                          Citat:
                          Original a fost postat de mumus
                          revin si eu cu pareri pro....daca vei avea si apa calda la etaj va fi si mai bine.
                          Recomand si eu. Super e ca masinuta mea a stat in curte la umbra tot sejurul




                          In curand vom incerca sa amenajam un loc de joaca ptr ``taticii`` loganisti , revenim cu poze dupa amenajare.
                          Pret 50Ron/camera/noapte . Ptr mai multe camere mai multe nopti , negociem pretul oferim bonusuri etc etc...
                          Pentru rezervari si pretui exacte vorbim cu maxim 10zile inainte. Pentru inchiriat una din cele doua vile sau amandoua vorbim cu minim 2saptamani inainte si oferim preturi imbatabile
                          Si de incheiere: Va asteptam cu berea la rece

                          Last edited by SoNyKeL; 21 June 2010, 19:17.

                          sigpic

                          Comment


                          • o camera cu 2-a paturi din date de 3 august pana in 9 august.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • mumus mai e o luna jumate pana atunci... incerc sa tin cont de rezervarea ta dar sa-mi aduci aminte cu o saptamana inainte.

                              sigpic

                              Comment


                              • noteaza-ti
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google