Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pretul fix nu pot sa-til zic decat cu aproximativ o saptamana inainte. undeva intre 50-60 de ron/camera/noapte.
    fof-ule poate te oferi tu sa fii femeia lui , ca ar fi tare bine sa avem si noi femeia noastra

    sigpic

    Comment


    • o sa am si eu nev de cel putin o camera in perioada 4.08-7.08.Da-mi si mie un pm cu nr tau sa-l am si eu.

      Comment


      • am raspuns la toate PM-urile si o sa raspund.
        dar nu pot sa va dau un pret de-pe acum pentru ce va fi peste o luna - doua luni.
        nu am de unde sa stiu. ce va zic acum incerc sa raportez la ce a fost anul trecut dar sunt pur ``orientative``. maxim cu 2saptamani inainte va da pot un pret real.
        ca si idee nu am perceput nici o data tarif mai mare de 80-90 de ron indiferent de gradul de ocupatie al statiunii sau de gradul de ocupatiei al vilei. nu sunt profitor si nici nu fac specula.
        Last edited by SoNyKeL; 25 June 2010, 22:01.

        sigpic

        Comment


        • Recomand Vila Adrian!

          Am fost weekendul asta la SoNyKeL (sunat joi seara si anuntat ca vin vineri dupa-amiaza). Sincer, mi-a placut foarte mult acolo: un loc linistit (cu toate ca e in mijlocul statiunii), parcare pentru masina (chiar Sony, pe unde am parcat-o eu in prima seara era sa o ating de bordura ).

          Bunica lui Sony ne-a oferit un gratar, ne-a lasat sa facem mancare la aragaz si ne-a pus si mancarea in frigider. Totul a fost perfect! Numai zic ca si vremea a tinut cu noi .

          Langa vila aveti si un magazin care aduce marfa foarte ieftina (adica nu trebuie neaparat sa carati mancarea de acasa - eu am regretat ca am facut asta) si mereu proaspata. SIngura problema e ca mereu stai la rand acolo (2-3 persoane mereu in fata)

          Deci per total, duceti-va la SoNyKeL ca merita!



          LE: am inteles ca am fost primul in vara asta ... spor la turisti!


          LLE: plaja la fel foarte frumoasa (aproape de vila si nu au fost alge si nici nu era o zona prea aglomerata ca in alte parti)
          Last edited by iamagi; 5 July 2010, 13:35.
          sigpic

          Comment


          • Cat costa cazarea?

            As fi interesat, dar dupa 10 august...
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • In perioada 16-20 iulie cam cat costa o camera "double"?

              Comment


              • o camera dubla costa undeva intre 50-70Ron pretul se stabileste un functie de cate camere , cate zile si gradul de ocupatie in acel moment. din toti cei care au venit pana acum la mine stiu foarte bine ca am facut in asa fel sa obtin cel mai mic tarif.

                Iamagi ma bucur ca te-ai simtit bine si te mai asteptam.
                Momentan vila este goala am doar o familie de fitosi care vor preturi de 0.5 stelii si conditii de 5 stele , gen roomservice , transport pana la plaja , si alte sf-uri dastea

                sigpic

                Comment


                • Da'i afar' !!!

                  Vila e in Constanta, nu?
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • In Eforie Sud - aproximativ 18 km de Cta si 10-15 km de Costinesti.
                    Cand mai apareti da-ti semne sa ne vedem. Iamagi, imi pare rau ca nu ne-am revazut!
                    sigpic

                    Comment


                    • Nu aveam numarul tau de telefon Andy. Am vrut sa vorbesc si eu cu voi, dar aveti si intalnirea duminica seara si m-am hotarat joi seara si nu am putut sa va anunt :| Data viitoare
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by SoNyKeL View Post
                        o camera dubla costa undeva intre 50-70Ron pretul se stabileste un functie de cate camere , cate zile si gradul de ocupatie in acel moment. din toti cei care au venit pana acum la mine stiu foarte bine ca am facut in asa fel sa obtin cel mai mic tarif.

                        Iamagi ma bucur ca te-ai simtit bine si te mai asteptam.
                        Momentan vila este goala am doar o familie de fitosi care vor preturi de 0.5 stelii si conditii de 5 stele , gen roomservice , transport pana la plaja , si alte sf-uri dastea


                        Chiar asa...ca tot ai mcvu...ia du tu toti cazatii pe plaje ...
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • uite acum.... o sa va asigur si transport din baie in camera

                          sigpic

                          Comment


                          • hai sus , sus cu plaja , sus cu vila... asteptam sa se intoarca GGI sa faca si el un mic ``raport``

                            sigpic

                            Comment


                            • sonykel sambata noaptea ma cazezi si pe mine? 2 camere?
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • 2 camere , o noapte? 60 ron/per/camera .
                                sau vrei mai multe nopti?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google