Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fof multumesc si eu ca m-ati vizitat si ca ati scris aici.
    PS. am peste 4500 de articole...

    YNG 60de ron pe camera... te asteptam.

    sigpic

    Comment


    • Salut.
      Mersi dar am ramas cu biletul la neptun.
      Poate la anul.Tinem legatura pentru la anu.
      Numai bine.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • ma sunat un ``cosmin`` din logan club bucuresti , si mi-a zis ca vrea 2camere la vila ptr ziua de miercuri. il rog sa-mi dea un PM cu numarul lui de telefon

        din informatii oficiale pot sa declar ca Mumus has arrived... asteptam pareri de la el la intoarcere.
        Last edited by SoNyKeL; 3 August 2010, 18:25. Reason: Automerged Doublepost

        sigpic

        Comment


        • Revin si anul acesta cu impresii.
          Fiindca am nimerit in varf de sezon, a fost foarte aglomerat si am reusit sa fiu cazat doar intr-o camera mai mica, din cauza caldurii excesive umiditatea in camera este foarte mare...disconfort maxim.
          Atat dl Adi cat si bunica lu sonykel au fost de nota 10, concediul a fost unul placut, dar daca mergeti in toiul sezonului, alegeti o camera mai mare...si neaparat sa va aduceti un frigider portabil...ca anul acesta sa furat din frigiderele comune. (nu numai de la mine)

          Per total , am fost multumit si in acest an, dar... au fost mici incidente mai neplacute...dar tot bine a fost.

          mie din exterior mi sa parut ca acum ati fost un pic depasiti de situatie...(adica de multimea de cazati)

          ps: ca si anul trecut nici urma de gandaci in camera...dar in hol au fost...erau niste gandaci zburatori...care au fost atrasi de lumina probabil.
          era sa uit... preturi foarte ok la magazin.
          Last edited by mumus; 10 August 2010, 16:36.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • gandaci care banuiesc ca veneau de afara nuu? adica fi mai explicit nu vrea sa creada lumea ca am gandaci in vila

            cu furatu din frigidere chiar nu stiu ce sa zic , aia chiar nu am cum so previn... eu unul sincer sa fiu vad acele frigidere total inutile atat timp cat magazinul este la 2m si este aprovizionat zilnic. in fine se intampla si asta e romanu...

            sigpic

            Comment


            • Buna Sony!

              Se poate pt. vineri si sambata 2 camere?

              0765.229.455. Mersi!
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Multumesc de cazare, SoNyKeL! Imi pare rau ca nu ne'am intalnit, sa stam la un pahar de vorba... poate data viitoare!

                Totul a fost bine, mamaie foarte comunicativa, la magazin preturi bune, camera ok.

                PS: vezi ca ti'am lasat ceva bun...
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • ma bucur ca te-ai simtit bine... mersi de ``cadou`` dar vreo juma de an nu am voie alcool , asa ca doar ma chinui cu el

                  te asteptam si la anu cu aceleasi preturi decent si sa speram conditii mai bune...

                  PS. cei care ati fost , va rog nu va sfiiti si puneti impresii/sugestii/reclamatii....

                  PS2. Ptr Sfarsitul lui august inchiriez toata vila ptr week-end. aprox 20camere , 2nopti cazare , pret 1600RON

                  Astept propuneri...

                  sigpic

                  Comment


                  • Fost la mare la marele prieten SoNyKeL ...din pacate 1 singura noapte ...Conditii bune , bunica de treaba ,zona linistita ,aprovizionare foarte aproape ... Imi pare rau ca nu am putut sa te salut la plecare !

                    Comment


                    • Oficial sezonul 2011 a inceput. Week-endul asta e primul nostru week-end cand deschidem. Va asteptam la mare!

                      FOF-u va ``dezvirgina`` sezonu pe anu 2011

                      0760324113


                      Nu mai scrie cu fonturi mari .
                      Last edited by Cristi_Xp; 17 June 2011, 09:15.

                      sigpic

                      Comment


                      • Unde pot sa dau LIKE?
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • Preturi?

                          Ceva schimbari fata de anul trecut?
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Originally posted by SoNyKeL View Post
                            Oficial sezonul 2011 a inceput. Week-endul asta e primul nostru week-end cand deschidem. Va asteptam la mare!

                            FOF-u va ``dezvirgina`` sezonu pe anu 2011

                            0760324113
                            yuhuuu , abia asteptam sa ajungem

                            Comment


                            • Preturi aceleasi , schimbari din pacate nu , doar ceva lucrari de intretinere , gen vopsit tot acoperisu si alte chestii nu prea vizibile ptr turist...

                              sigpic

                              Comment


                              • intre noaptea de 3-4 si 4-5 iulie vreau si eu o camera dubla. cu mic dejun si A/C in camera ce tarif ajung?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google